Yaşam

1 Ekim Yeniay hangi burcu nasıl etkileyecek, ilişki savaşları mı başlıyor?

Bugün 1 Ekim. 1 Ekim 2016 tarihinde sabaha karşı Yeniay (Ay ile Güneş kavuşması) yaşandı. Yeniay burçların üzerinde nasıl etkili olacak, Uzmanların üstüne basa basa ilişkilerin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini vurguladığı Yeniay döneminde Yeniay’ın etkisi ne zamana kadar sürecek? Bu süreç içinde burçların dikkat etmesi gerekenler neler? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarına yeniay etkileri haberimizde.

1 Ekim 2016 Yeniay ile gezegenlerde neler oluyor?

1 Ekim 2016’da Ay ve Güneş Terazi burcunun 8. derecesinde buluşuyor ve bu buluşmaya Jupiter gezegeni de eşlik ediyor? Peki bu ne demek? Bu durum dünya genelinde yüksek bir enerjinin oluşacağı ancak bu enerjinin dünyaya bir gerilim olarak yansıması demek. Daha anlaşılır bir ifade ile bir çatışma dönemi söz konusu. Ancak burada daha doğru bir açıklama şu şekilde yapılabilir: İkilem.

Bireysel ve toplumsal ilişkilerde hatta toplumlar arası ilişkilerde ikilemler söz konusu olabilir; anlaşma-çatışma, savaş-barış, aşk-nefret gibi. Özellikle kişinin içsel yolculuğuna çıkması gereken bu dönemde kişinin kendi değerini algılaması, haklarını savunması ve ertelediği planların ve isteklerin hayata geçirilmesi noktasında çabalaması öneriliyor. Özellikle kadınların içinden bu dönemde bir Amazon çıkabilmesi muhtemel.

Yeniay’ın bu ayki mesajı: Çalış ve Üret!

Dediğimiz gibi içsel sorgulamaların had safhaya çıktığı ve gerek özel gerekse iş hayatımızı (ya da eğitim) yeni bir planlama içinde değerlendirmenin vaktinin geldiğini fısıldayan Yeniay’ın tüm burçlara mesajı aynı: “Çalış ve Üret” Bu dönemde özellikle kişilerin “Kimim, neydim, ne oldum, ne olmak istiyorum, hedefim var mı, hedefime nasıl gidebilirim, hedefime varmak için neler yapmalıyım, neleri yapamam, kaynakları nereden bulabilirim?” şeklindeki soruların kendilerine (ya da iş anlamında şirket toplantılarında çalışanlarına) yöneltebilmelidirler.

1 Ekim Yeniay’ın burçlara etkisini burç burç okumak için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu