Dijital Platformlar

1 Kadın 1 Erkek yeniden ekranlara dönüyor

Ünlü oyuncular Demet Evgar ve Emre Karayel’in başrolünde olduğu fenomen dizi  ‘1 Kadın 1 Erkek’, yeniden ekranlara dönüyor. Dizi, 15 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak

Komedi dizisi ‘1 Kadın 1 Erkek’, 15 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak. Dizide Zeynep karakteri Demet Evgar, Ozan karakteri ise Emre Karayel tarafından canlandırılıyor.

Kanada yapımı “Un gars, une fille” dizisinden uyarlanan dizi, Ozan karakteri ile Zeynep karakterinin ilişkileri üzerinden yaşadıklarını konu alıyor.

‘1 Kadın 1 Erkek’, 2008-2015 yılları arasında sırasıyla TürkMax, Star TV ve FOX’ta yayınlanan durum komedisi türündeki Türk televizyon dizisidir. 2012 yılında Star TV’de yayınlanan dizi, 8 Aralık 2013 tarihindeki yayınlanan 375. bölümü ile final yapmıştı. Sevilen dizi, 2014 FOX TV’de ekranlara dönmüş 8 Nisan 2015 tarihinde yayımlanan 416. bölümüyle bir kez daha final yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu