İnternetOyun

10 bin TL ödüllü Wolfteam Yıldızlar Ligi finali canlı izleme linkleri

Wolfteam Yıldızlar Ligi’nde büyük final zamanı… Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam Türkiye Kupası’nın Yıldızlar Ligi, 21 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek final karşılaşmaları ile son bulacak. Türkiye’nin en iyi e-spor kulüplerinin 8 hafta boyunca mücadele ettiği Yıldızlar Ligi’nde finale kalan Galakticos ve HWA Gaming takımlarından şampiyonluğa ulaşan, 10 bin TL kazanacak.

Netmarble Türkiye’nin, ülkemizin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam oyunu için organize ettiği ve toplam 200 bin TL ödül havuzuna sahip Wolfteam Türkiye Yıldızlar Ligi karşılaşmalarının finali 21 Mayıs 2017 tarihinde İtopya’da gerçekleşecek. Finalin adı Galakticos vs. HWA Gaming.

8 haftalık heyecan fırtınasının finali

Toplam 8 hafta süren Wolfteam Yıldızlar Ligi’nde Türkiye’nin en iyi e-spor takımlarından 1907 Fenerbahçe, Galakticos, Dark Passage, HWA Gaming, Game Sultan, Team Aurora, Oyunfor.Crew ve Zone E-Sports mücadele etti. 6-7 Mayıs’ta gerçekleşen Wolfteam Türkiye Yıldızlar Ligi playoff karşılaşmaları müthiş bir çekişmeye sahne oldu ve finale katılmaya Galakticos ve HWA Gaming takımları hak kazandı. Wolfteam Türkiye Yıldızlar Ligi finalinde şampiyonluğa ulaşacak takım ise 10 bin TL’lik ödülün sahibi olacak.

Canlı yayınları kaçırmayın

Türkiye’nin önde gelen e-spor kulüplerini aynı sahnede buluşturan Wolfteam Türkiye Yıldızlar Ligi Finali, Euro Cups tarafından gerçekleştirilecek. Finalin canlı yayınını ise www.twitch.tv/wolfteam adresinden izleyebilir, takımların puan durumlarını ve son gelişmelerini de www.joygamesports.com/wolfteam-turkiye-kupasi adresinden takip edebilirsiniz.

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu