Manşet

Nuray Sayarı’dan 11-18 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili takipçilerim; sizlere hayırlı bolluk ve bereket dolu mutlu haftalar, diliyorum….Bakalım bu hafta için bize gökyüzü nasıl ipuçları sunuyor..

Yolunuz Sevgi ve Işık Olsun….Sevgilerimle.

11-18 Ağustos haftalık burç yorumlarım şöyle:

KOÇ BURCU
Bu hafta enerjinizi dikkatli kullanmaya ve dinlenerek rahatlamaya önem verin. Her şeyi bir an önce yapmak isteğinizi dengelemeye çalışın. Başkalarıyla konuşurken sözlerinize dikkat edin ve kırıcı olmaktan kaçının. Sabırsızlık bazen insanlar için zarara neden olabilir. Her zaman olduğunuz gibi bu dönemde çevrenize karşı hayır işleri yapmaya devam edeceksiniz ancak bu yardımlarınız aç ve evsiz kalmış kişilere odaklanacak.
BOĞA BURCU
Bu hafta aşk hayatınızda ilişkinize ara verdiyseniz, yada belirsiz bir ayrılık sürecindeyseniz, sürpriz barışmalar yaşayıp geleceğe dönük doğru anda doğru zamanda kararlar alacaksınız. İş hayatınızı ayrı güncel yaşamınızı apayrı hareketlendirecek yeni işler ortamlar düşünerek çevrenizdekileri çok şaşırtacaksınız. Maddiyat bu dönem sizin için çok önemli olacak. Çalışmalarınızın karşılığını kesintisiz alacaksınız.
İKİZLER BURCU
Bu hafta özel ilişkinizle ilgili kafanızda pek çok soru işareti olabilir. Bu dönem daha ziyade kendinizden fedeakarlık etmek durumunda kalıyor olabilirsiniz. Bu günlerde partneriniz de zor bir dönem geçiriyor olabilir, bu nedenle zaman tanımanız ilişkinizi daha güçlü kılacaktır. Tartışmalardan uzak durarak başkaları üzerinde iyi etki bırakabilirsiniz. Yaptığınız işlerden kişisel tatmin ve huzur duyabilirsiniz. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak.

YENGEÇ BURCU
Bu hafta yaptığınız işlerde bazı aksamalar, gecikmelerde gündeminizde olacaktır. Kendinizi izlemek, neye ihtiyacınız olduğunu bilinçli bir şekilde anlamak adına güzel bir dönem olacak Ama fazla iç gözlemsel ve eleştirel olmanız, kişisel anlamda memnuniyetsizlik yaratabilir, dikkat! Sosyal alanda hareketlilik biraz yavaşlamaya, hız kesmeye başlayacak. Projeleriniz ertelenebilir, onay almakta zorlanabilirsiniz. Moraliniz bozulmasın her şeyde bir hayır vardırı asla unutmayın.

ASLAN BURCU
Bu hafta iş ve çalışma ortamınızda ikili ilişkiler alanında olumlu etkiler devreye giriyor. Şimdiye kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansını yakalayacaksınız. Ayrıca aşk hayatınızla ilgili her konuda yenilik hevesi oldukça ön planda olacak. Maddi hırslarınızı törpülemek, başkalarına maddi yardımda bulunmak adına olumlu etkiler söz konusu. Sezgileriniz parasal konularda da sizi yanıltmayacak ve doğru kararlar verebileceksiniz.

BAŞAK BURCU
Bu hafta kariyerinizle ilgili konularda beklenmedik fırsatlar ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik idealler ve ümitler attıkça, geçmiş çalışma ve bilgilerinizden daha fazla istifade edebileceksiniz. Aşk hayatınızda ikili ilişkiler adına tansiyonlu bir dönemden geçirmektesiniz.
TERAZİ BURCU
Bu hafta yalnız kalmak isteyeceksiniz bu durumunuz ailenizi ve çevrenizdeki dostlarınızın size şaşırtması tavırlar almasına neden olabilir. Bu durumu asla göz ardı etmeyin. Birden ortadan kaybolmayın unutmayın ki tatil bitecek ama sevdiklerinizin sevgisi bitmeyecek, onlara dürüst olun ve destek görün. Sağlıkta fazla uykudan ve tembellikten kaçının.

AKREP BURCU
Bu hafta yeni girişimler yapma konusunda cesaretiniz artacak. Bu sıralar, üzerinizde başkalarının otoritesini kabul etmeniz zor gözüküyor. Kendi hislerinize kulak vermelisiniz. Tartışmalardan uzak durarak başkaları üzerinde iyi etki bırakabilirsiniz. Yaptığınız işlerden kişisel tatmin ve huzur duyabilirsiniz. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. Aşk hayatınızda ihmalci olmamaya özen göstermelisiniz.

YAY BURCU
Bu hafta yakın çevre ile iletişim artıyor, tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme geliyor. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemde değilsiniz. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olma ya özen göstermelisiniz sizden istenilen işleri başarı ile tamamlamaya da dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ani başlayan ciddi ilişkilere de kalkışmamalısınız.

OĞLAK BURCU
Bu hafta keyifli günler yaşayabilirsiniz. Fakat keyifli günlerinizi geçici değil uzun vadeli yaşamaya özen gösterin. Aldığınız her yeni kararın ve hedefin arkasında durun. Kendinizin ruhuna iyi gelen işlerde çok daha başarılı olduğunuzla yüzleşeceksiniz. İlişkilerinizin iyiye gitmesi ve aradığınız huzuru daha rahat bulabiliyor olmanız, moralinizi düzeltecek. Bu durum kendinizi sosyal ortamdan daha güçlü ve önemli hissetmenize de neden olacak.Gerek ikili ilişkilerinizden, gerek sosyal ilişkilerinizden izole olabilirsiniz

KOVA BURCU
Bu hafta iş ve kariyeriniz konusunda kendinize güvendiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Çalışmıyor iseniz, belli iş fırsatlarını da yakalayabilme şansına sahipsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kendinize güveninizi asla kaybetmemek olmalı. Arkadaşlarınız, sosyal çevrenizden önemli kişilere karşı kendinizi gösterme ve üstlük kurma arzusu hissedebilirsiniz. Aşkta kendi içinizde yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz.
BALIK BURCU
Bu hafta belkide henüz fark etmediğiniz fırsatlar sizi bekliyor. Ayrıca bu dönemde yalnız çalışmanız sizlere avantajlı fırsatlar sağlar sosyal anlamda daha etkin bir döneme giriş yapıyorsunuz. Gelecekle ilgili planlarınıza umulmadık destekler alabilirsiniz. Geleceğe yönelik işlerinizin ağırlık kazanmaya başlıyor. Şimdiye kadar pasif veya geri planda kaldığınız konularda daha fazla öne çıkacak ve dikkat çekeceksiniz. Aşkta sürpriz gelişmeler devreye girmeye başlıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu