GündemManşet

15 Temmuz’un yıldönümünde ünlüler 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne akın etti.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamaları tüm yurtta heyecanla kutlanıyor. Vatandaşların yaşadıkları illerdeki meydanlara giderek yapılan etkinliklere yoğun bir şekilde katıldıkları haber veriliyor. İstanbul’da Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan’ın da katıldığı ve konuşma yaptığı etkinliğe çok sayıda  vatandaşın yanı sıra çok sayıda ünlü de adeta akın etti. Peki, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’de yapılan etkinliğe hangi ünlüler katıldı?

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ’NE HANGİ ÜNLÜLER KATILDI?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliğine katılan çok sayıda ünlü çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesabından da paylaştı.

Etkinliğe; Orhan Gencebay, Serdar Gökhan, Alişan, Nadide Sultan, Demet Akalın, Murat Yıldırım, Wilma Elles, Necati Şaşmaz, Hasan Kaçan, Metin Şentürk, Kutsi, Berkay, Sinan Akçıl, Hakan Peker, Sera Tokdemir, Işın Karaca, Petek Dinçöz, Reyhan Karaca, Davut Güloğlu, Berdan Mardini, Faik Öztürk gibi ünlüler de katıldı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı