ReytingTelevizyon

16 Eylül reyting sonuçları, İzdivaç programlarında rekabet kızıştı! Esra mı Zuhal mi, Seda mı birinci?

16 Eylül Cuma günü televizyon ekranlarında en izlenen programlar hangileri oldu? 16 Eylül reyting sonuçlarına göre Total ve AB grubunda birincilik yarışında hangi yapımlar öne çıktı?

16 Eylül reyting sonuçları oldukça şaşırttı. Sıralamada daha önce pek yaşanmayan bir tablo gözler önüne serildi. Bayram dolayısıyla kanallar dizilerini 19 Eylül’den itibaren yayınlamak istedikleri için meydan sinemalara ve haberlere kaldı. Ancak Güldüy Güldüy Show Çocuk’taki minikler reyting canavarına meydan okumaya devam ediyor. İşte dünün en çok izlenen programları 16 Eylül AB ve total reyting sonuçları…

Türkan Şoray filmi reyting getirdi! “Uzaklarda Arama”

Günün Birincisi sinema filmi ile Star TV oldu! Star TV’de yayınlanan Uzaklarda Arama isimli Türk Sineması 3,44 reyting ile 12,27 share alarak totalde günün birincisi olmayı başardı. İkinci sırada yer alan Güldüy Güldüy Show Çocuk tekrar bölümüyle bile reyting sıralamasında en üstlerde yer almayı başarıyor. Güldüy Güldüy Show Çocuk 3,39 reyting ve 12,31 share alarak günü ikinci tamamlıyor. Üçüncü sırada Show Ana Haberi görüyoruz. Show TV’de yayınlanan ana haberin reytingi 3,15 olurken 14,53’lük share ile günün 3.sü olarak sıralamadaki yerini alıyor.
Totalde İlk ona baktığımızda 3 sinema filminin ve 3 ana haber bültenin, prime timeda bir yarışma programının (Ben Bilmem Eşim Bilir) ve gündüz programında ise 2 evlilik programının kıyasıya yarıştığını görüyoruz.

17 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI TOTAL TABLOSU

17-eylul-total

Seda Sayan izdivaç programlarında geride kaldı

Gündüz kuşağında yayınlanan evlilik programları arasında Esra Erol 2,40 reyting, 13,64 share alarak kendi dalında birinciliği elinde tutuyor. İkicni Zuhal Topal’la listeye 10 sıradan girmeyi başarıyor ve 2,11 reytign ile 11, 97 share ile günü tamamlıyor.
Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın birlikte sundukları Evleneceksen Gel adlı evlilik programı ise bu üçlü yarışın sıralamada en sonunda yer alıyor. Evleneceksen Gel 1,93 reyting ve 11,54 share almış olarak 17 Eylül Cuma total reyting sıralamasında 13. Sırada bulunuyor.

17 EYLÜL AB GRUBU REYTİNG SONUÇLARI

17 Eylül reyting sonuçlarına göre AB sıralamasında birinci değişmiyor. Uzaklarda Arama isimli Türk Sineması 3,53 reyting ile 14,84 share alarak günün şampiyonu oluyor. İkinci sırayı ise bir yabancı sinema filmi alıyor. İnanılmaz Örümcek Adam2; 2,87 reyting ile 11,86 share alarak AB grubunun ikincisi oluyor. Üçüncülükte ise Güldüy Güldüy Show Çocuk tekrar karşımıza çıkıyor ve onun da reyting oranı 2,65 iken 10,88 olarak kaydediliyor.

17 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI TOTAL TABLOSU

17-eylul-ab

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu