Astroloji

17 Mayıs burç yorumları (Öner Döşer, Filiz Özkol, Şenay Yangel, Hande Kazanova)

17 Mayıs günlük burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Şenay Yangel, Filiz Özkol, Öner Döşer ve Hande Kazanova burç yorumları haberimizde. Siz de günlük burç yorumlarını okumadan güne başlayanlardansanız, doğru yerdesiniz. Ünlü astrologlardan derlediğimiz günlük burç yorumlarını haberimizden takip edebilirsiniz. Bugün 17 Mayıs Çarşamba… Dün Merkür Boğa burcuna geçti. Ya bugün nasıl geçecek? 17 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları için ünlü astrologlar neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının günlük yorumları haberimizde…

Astrolog Öner Döşer;  16 Mayıs’ta Merkür’ün boğa burcuna geçmesi ile ilgili olarak “Temkinli, gerçekçi ve kararlı olabileceğimiz, konuları sabırla değerlendirip ayağı yere basan kararlar verebileceğimiz bu dönem zaman zaman inatçılığın da vurgulandığını görebiliriz.” diyor. Peki hafta boyunca gezegen hareketleri burçları nasıl etkileyecek dersiniz? İşte Öner Döşer’in kaleminden hafta sonuna kadar gezegen etkileri;

19 Mayıs’ta Satürn Uranüs üçgen açısı meydana geliyor. Geleneksel olanla yenilik ve farklılık içeren konuları nasıl harmanlayacağımızı değerlendirebilir, sorumluluklarımızın sınırını yeni düzenin getireceği şartlara göre yeniden belirleyebilir ve kendimize has, özgün bir sistem geliştirebiliriz.

Aynı gün Venüs Jüpiter karşıt açıyla irtibat kuruyorlar. Beklentilerin yükselmesi ve taleplerin artması ilişkilerde gerginliklere neden olabilir. Sorunları çözmek için adaletli olmakta, hoşgörü ve iyi niyeti korumakta yarar var.

20 Mayıs saat 23.19 da Güneş İkizler burcuna geçiyor. İletişimin ve hareket özgürlüğünün önem kazanacağı, eğitim, öğrenim ve zihinsel konuların ön plana çıkacağı, ilgi alanların çabuk değişim göstererek çok yönlülüğün artacağı ve uyum sağlamanın kolaylaşacağı bir döneme giriliyor.

Ya bugün nasıl geçecek? 17 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları için ünlü astrologlar neler söylüyor?

17 Mayıs 2017 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu:

Bugün değişikliklere hazır olmalısınız. Kendinizi her anlamda her türlü şartlara hazır hissedeceksiniz. Kendinizi kandırmaktan vazgeçin ve ilişkinize daha gerçekçi bakmalısınız. Mantığınız sizi yanıltmayacak. Geçici keyifsizlikleri ciddi bir anlamda hastalılıkla karıştırmamalı ve sakin olmalısınız.

17 Mayıs 2017 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu:

İşinizi inatla sürdürmek niyetindesiniz Bugün önünüze, bazı istemediğiniz engeller çıkabilir. Kafanızda bir takım yanlış fikirler saplanmış durumda ve kendinizi hep haklı zannediyorsunuz. Sinir sisteminizi boşuna harap ediyorsunuz. Olaylar sizin sınırlarınızı aşmış durumda.

17 Mayıs 2017 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu:

İşinizi zevkle yaptığınız zaman başarı grafiğiniz yükseliyor. Bugün size karışmalarına izin vermeyin.Siz duygusal yapınızı hiç kimseyle paylaşmıyor ve kendinizi çoğu kez yalnız hissediyorsunuz. Bugün kendinizi canlı ve keyifli hissedeceksiniz. Akşam saatlerine doğru yorgun olabilirsiniz.

17 Mayıs 2017 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu:

Güç kavgalarından nefret ediyorsunuz. Bugün olumsuz durumlardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Kuşkucu bir kişi haline geldiğinizi artık sizde fark ediyorsunuz. Partnerinizin gönlünü almalısınız. Erken yatmak çok önemli ve uyku düzeninizi bozdunuz. Bugün kendinize yeniden plan yapmalısınız.

17 Mayıs 2017 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu:

Sürekli bir şekilde mücadele içindesiniz ve başarı sınırlarınızı zorladığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Aşk konusunda verici bir tarafınız var. Bugün aklınıza gelen her şeyi yaşama dökmeseniz iyi olur. Yanınızda çok para ile dolaşmayın.İsteklerinize engel olamıyor ve sonra da canınız sıkılıyor.

17 Mayıs 2017 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu:

İstikrarı ve kararlısınız. Bugün kendinizi ifade ederken beklenenin aksine hiç zorlanmayacaksınız. Aşkı monoton bir şekilde yaşamaktan sıkılıyorsunuz. Bugün uçucu şeyler aklınıza gelebilir. İçsel dinginliğiniz yerinde olduğunuz zaman, çevrenizdeki hiçbir olaya aldırmıyorsunuz.

17 Mayıs 2017 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu:

Bugün özgüveniniz son derece olumlu gelişecek ve iş potansiyelinizi istediğiniz gibi artırabileceksiniz. Sevdiğinizle geçireceğiniz kıymetli vakitler haftanın geri kalanı için size doping olacak. Bu aralar hamur işlerinde uzak durmanız gerekiyor.

17 Mayıs 2017 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu:

İşinizi yaparken çevre koşullarını daha ciddiye almalısınız. Kendinize çok fazla güveniyorsunuz. Bugün onunla tartışmaya girmemelisiniz.Gereksiz bir şekilde konuları abartıyor olmanız yanlış. Bugün yağlı yiyeceklerden uzak durun ve sebze ve meyve ağırlıklı bir beslenme şeklini tercih edin.

17 Mayıs 2017 Çarşamba YAY Burcu Yorumu:

İş potansiyeliniz çok yüksek olmasına rağmen, duygusal problemleriniz veriminizi olumsuz etkiliyor. İlişkinizle ilgili alacağınız yeni kararlar sayesinde kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Mükemmel bir iradeye sahipsiniz. Bugün sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeler yapacaksınız.

17 Mayıs 2017 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu:

Düşündüğünüz şeylerin kolay olmadığını sizde biliyorsunuz. Önce isteklerinizi kesin belirleyin. Güçlü bir aşk sizi bekliyor fakat siz hala kendi duygularınızda ısrarcı davranmakla hata ediyorsunuz. Öğünlerinizi atlamadan yemelisiniz. Düzensiz beslendiğiniz zaman, bağırsaklarınız bozuluyor.

17 Mayıs 2017 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu:

İşinizle ilgili kendinizi yenilemekte fayda var. Bugünkü aksaklıklardan siz sorumlu değilsiniz. Sürekli kendinizle bitmeyen savaşlarınız var. Bugün duygularınızla yaşadığınız çelişkilere son verin. İskelet sisteminize son derece dikkat etmelisiniz. Sıcak ve rutubetli havalar size dokunuyor.

17 Mayıs 2017 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu:

İşinizle ilgili yaşadığınız problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Çevrenizden destek alacaksınız. Sadece kendinizi haklı görmeniz hata. Çevreniz bu konuda size bazı yanlış telkinler vermişler. Kalbinizi ve karaciğerinizi korumanız gereken bir dönemdesiniz. Beslenmenize dikkat edin.

Haftalık (15-21 Mayıs) burç yorumları… Astrolog Filiz Özkol yazdı

BU HAFTA DOĞANLAR: Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir kişilerdir.. Amaçlarına ulaşma konusunda sebatkar ve azimlidirler. İnsan ilişkilerinde uzun vadeli dostlukları tercih ederler. Kıskanç bir yapıları vardır. Enteresan ve kibirli kişilerdir. Sabırsız zeki ve mantıklıdırlar. Zihinsel faaliyetleri sürekli aktif haldedir. Eşlerini seçerken, entelektüel olmalarına dikkat ederler. Para kazanma konusunda son derece beceriklidirler. Meslek seçimlerinde zorlanmamalarına rağmen, oldukça seçici davranırlar. Çevrelerindeki kişileri çok kolay etki altına alırlar. Dikkat çekici şekilde giyinir ve modaya uygun kıyafetler seçerler. Yetenekli oldukları için meslek seçimlerinde zorlanmazlar. Aşk konusunda ciddi oldukları zamanlar azdır. Bir anda fikir değiştirebilirler. Uzun süreli sevgiye adaptasyonları zordur. Yalnız kalmaktan hoşlanmadıkları için, ilişkilerinde hata yapma olasılıkları fazladır. İnsancıl yapıları nedeniyle yardım etmeyi severler.

Filiz Özkol haftanın yorumunu okumak için tıklayınız

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları

Hande Kazanova 17 Mayıs Çarşamba yorumunda “Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor. Sevdiklerimizle ve iletişim halinde olduğumuz insanlarla birlikte kalabalık ve sosyal ortamlarda bulunmak bizi çok mutlu kılabilir. Anlayışımız ve çözüme yönelik konuşmalarımız artabilir. Umutlarımız ve arzularımız son derece yüksek olacağından duygularımızda abartıya kaçabilir ve aşırı iyimser davranışlar içine girebiliriz.” bilgilerine yer veriyor.

Hande Kazanova 17 Mayıs tüm burç yorumlarını görmek için tıklayınız.

Mayıs 2017  gök olayları

 11 Mayıs Akrepte Dolunay, 25 Mayıs İkizlerde Yeniay

Astrolog İrem Su 11 Mayıs Akrep burcunda Dolunay ve 25 Mayıs İkizler burcunda Yeniay’ı yorumladı.

“Sevgili Koçlar 11 Mayıs saat 00:42 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, insanlar üzerinde maddi ve manevi etkili olmak ve kazançlı çıkmak isteriz. Bizi sıkıştıran, zorlayan parasal veya ilişki sorunlarını riskten uzak bir şekilde halletmemiz gerekebilir. Önce kendi durumumuza bu sıkışıklıktan kurtulmak için kendi gücümüze bakarız. Yetersizse, o zaman bir şekilde başkaları yoluyla halletmeye çalışırız. Burada önemli olan görüşme veya girişimlerde akıllıca davranmak, aceleye getirmeden nasıl bir çıkış yolu bulabiliriz, onu düşünmektir. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-İkizler burcunda ilerliyor ve Neptün ile yaptığı görünüm yanılma, yanlış karar verme, hayali düşünmeye neden olabilir. Onun için bir problemi halledeceğim diye kendinize yeni bir sorun çıkarmayın. İyice araştırın, öğrenin, doğrusunu eğrisini tartın, aceleci olmayın. Size destek olacağını söyleyen kişiler ne kadar sözünde duran insanlardır buna dikkat edin. Ben bu Dolunayda probleminizi halledeceğinizi bir şekilde üstesinden geleceğinizi söyleyebilirim. Merkür burcunuzda ilerliyor ve Satürn ile yapacağı görünüm, yolculuk, girişim, görüşmeler, miras, hukuk, ticaret, eğitimle ilgili konular bu Dolunayda etkilidir. İki hafta sonraki gelişmeler, sizi rahatlatıcıdır. Biraz önce yazdığım gibi, aceleci değil hesabınızı iyi yaparsanız arzu ettiğiniz sonuca ulaşırsınız.

Sevgili Koçlar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, hem güçlü şekilde kendinizi ifade etmenizi hem de çevrenizle bilgi alışverişinde bulunmanızı sağlıyor. Hedefe yönelik ve kazanç elde etme amaçlı girişimler için, bu Yeniay gayet olumludur. Eğitimden, ticarete ve yakınlarınızla olan bağlantınız ve aşk hayatınıza kadar geniş bir alanda arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, maddi konular gündem maddenizde yer alacak. Elinizdekine sahip çıkmayı, paranızı uzun vadeli yatırıma yöneltmeyi ve dikkatli şekilde hesabınızı yapmayı işaret eden bu Yeniay, kaliteli olanın tercih edilmesini sağlıyor. Kardeşlerimiz, çevremizle bağlantımızda, iş hayatı, para, çocuk, aşk, yolculuk gibi konular önemli bir yer işgal edecektir.

Yeniayın görünümlerine baktığımızda, becerilerimizi sergileme, ifade etme son derece önemli bir yer tutuyor. Gelişim yolumuz kendimizi göstermek ve ilgi uyandırmak. Bu nedenle, çabuk öğrenmek taraflısı olacağız. Bu Yeniayda problemle uğraşmak arzumuz pek yok. Kendimizi mutlu etmeyi, arzu ettiğimiz şeyleri yapmayı tercih edeceğiz. Bir başka görünüm, bu Yeniayın girişimci ruhunu bir hayli vurguluyor. Ciddi anlamda işinize sarıldığınızda ve hedefinizi belirleyip ona göre ilerlediğinizde başarılı olabilirsiniz. Zirveye çıkmak hiç de zor değildir. Yeter ki, bunu gönülden isteyin. Bir tek dikkat edeceğiniz nokta, iş ilişkilerinde zaman ve şartlara göre hareket etmenizdir. Çünkü iş hayatı ciddiyet ister ve yeri geldiğinde esnek olmayı gerektirir. Riskli hareket ve kararlardan uzak duralım.”

ASTROLOG ŞENAY YANGEL 17 MAYIS BURÇ YORUMLARI 

https://www.youtube.com/watch?v=AZh6HB5tflk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu