Yazarlarımız

17/23 Kasım haftalık burç yorumları

17/23 Kasım haftalık burç yorumlarım şöyle…

KOÇ
Bu hafta iş ve sosyal çevrenize karşı temkinli hareket etmeniz gereken bir süreçtesiniz sizin arkanızdan yapılmış konuşmalar kulağınıza geldiğinde duymazdan gelmemeli ve içinizde sizi sıkıntıya sokabilecek mahkemelerde yapmamalısınız. Aşkta partnerinizle keyifli ve kısa yolculukar yapmanız mümkün.

BOĞA
Bu hafta iş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerle güç dengenizin değişeceği ve kendi gözünüzde büyüttüğünüz işler ve kişiler ile üstünüzdeki yükleri ve korkuları atacaksınız. Aşkta sevdiğiniz kişiye verimli olmak için onu dinlemelisiniz.

İKİZLER
Bu hafta iş ve özel hayatınızda birlikte olduğunuz ve size marjinal gelen kişilerden aslında her an çok şey öğrenmeniz mümkün bunu başarmak biraz sabırlı olmanıza bağlı. Sağlıkta dişlerinize dikkat edin. aşkta partnerinizin ailesi ile aranızdaki uyumsuzlukları çözümlemelisiniz.

YENGEÇ
Bu hafta iş çevrenizde doğal olmaya ve davranmaya önem vermeniz gereken günlerdesiniz. Size ulaşılması zor görünen önemli bir iş büyüğünüz ile aranızda çok güçlü bir ilişkiye sahip olacaksınız. Aşkta partnerinizle katılacağınız ortamlarda başkaları hakkında eleştirici olmayın.

ASLAN
Bu hafta çevresel ilişkilerinizle karmaşalar yaşamayı istemeseniz de çevrenizdeki insanların kendilerine ve etraflarına verdiği gerilimden çok etkilenebilirsiniz. Aşkta sevdiğiniz ortamlarda bulunmayı denemeli ve partnerinizi mutlu eden ortamlara sokmalısınız.

BAŞAK
Bu hafta elinizdeki işleri yarım bırakmamaya özen gösterim iş hayatınızda dikkatinizin asla dağılmadan çalışmaya özen göstermeniz gereken günlerdesiniz. Aşkta partnerinizle birlikte katılacağınız arkadaş ortamlarında birlikteliğiniz ile ilgili beğeni toplayacaksınız.

TERAZİ
Bu hafta iş hayatınızda bazı arkadaşlarınızın kendilerine has davranışlarından etkilenip iş büyüğünüz olan kişiler ile gerilimli olamamanız gereken bir süreçtesiniz. Aşkta partneriniz canınızı sıkılsa da ona asla tavır almayın.

AKREP
Bu hafta iş ve kariyer alanınızda size zor gelen işleri ve kişileri kolaylıkla ele alacağınız bir süreçtesiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle aranızdaki gerilimleri konuşarak çözümleyeceksiniz. Sağlıkta soğuk algınlığından korunmalısınız.

YAY
Bu hafta güncel yaşamınızda sizi kısıtlayan herkesi ve her şeyi hayatınızdan kolaylıkla çıkartmak sizin elinizde sizi iş ve çalışma ortamlarınızda kimsenin konturol altına almasına asla izin vermeyeceksiniz. Aşkta kendinizi yorgun hissettiğiniz için partnerinizin davetlerine katılmayacaksınız

OĞLAK
Bu hafta hür duygular içinde olmanız ve hareket etmeniz size mutluluk verecek ve çevrenizdeki insanlara mutluluğunuz yansıyacak. Maddi yönde yeni hedefler belirleyeceksiniz. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişi ile bol bol gezme planları yapacaksınız.

KOVA
Bu hafta iş hayatınızda gücünüzün üzerinde verim sağlayarak işlerinizin geleceği için yeni plan ve kararlar oluşturacaksınız. Aşkta partnerinizin karşısında kendinizi güvenle ortaya koymanın zamanı.

BALIK
Bu hafta çevrenize sıra dışı yeni insanlar katıla bilir onları endişesiz hayatınıza dahil edip yeni arkadaşlar kazanabilirsiniz. Önyargılı olmayın. İş yerinizde çalıştığınız işlerin ve günlük işlerinize hızlanmasını isteyeceksiniz. Aşkta partnerinize her şeyinizi onaylamaya ihtiyaç duya bilirsiniz.
Yolunuz Sevgi ve Işık Olsun….

Sevgilerimle

NURAY SAYARI / MEDYABEY

http://www.nuraysayari.com.tr/

http://nuraysayarishop.com/

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu