Astroloji

Su Karakuş’tan 2017 Haziran ayı burç yorumları

2017 Haziran ayı burç yorumları… 2017 Haziran ayında astroloji… Yazın bu ilk ayında burçları neler bekliyor? 2017 Haziran ayında hangi burç neler yaşayabilir? Burçlar gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Su Karakuş Haziran ayı videolarında tüm burçları sizler için yorumladı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Haziran 2017 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2017 Haziran ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer, Şenay Yangel, İrem Su Burç Yorumları ile ünlü astrologların Haziran ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

https://www.medyabey.com/hande-kazanova-rezzan-kiraz-nuray-sayari-temmuz-ayi-burc-yorumlari/

2017 yılında ilk Güneş tutulması 26 Şubat 2017 tarihinde halkalı bir şekilde gerçekleşmişti. İkinci güneş tutulması ise 21 Ağustos 2017 tarihinde tam şeklinde oluşacak. ikinci güneş tutulması da Kuzey Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri’nden görüntülenebilecek yani Türkiye’den tam olarak gözlenemeyecek.

Haziran 2017 Gök Olayları
2 Haziran Merkür İkizler Burcunda
9 Haziran Venüs İkizler Burcunda
9 Haziran Yay Burcunda Dolunay
24 Haziran Yengeç Burcunda Yeniay

Koç Haziran 2017 Burç Yorumları

Sevgili Koçlar; Haziran ayında iş ve kariyer hayatınızda farklı alanlara ilgi duymaya başlayacak gibi görülüyorsunuz.

Bu ay gezegenlerin yapacakları hareketler uzak gelecek hayallerinizi etkileyebilirler. Haziran ayında aileniz ve dostlarınızdan her zaman destek görmenize rağmen yaşamınızdaki nihai kararların size ait olduğunu unutmamalısınız.

4 Haziran’da ilişkilerinizi ön plana çıkıyor. Eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, iş hayatınızda bugün rüzgar gibi esecek başarınızı arttıracağınız gelişmeleri akıllıca değerlendireceksiniz.

11 Haziran’da Jüpiter, yaşamınıza yeni bir kişinin girmesine neden olabilir. Bu süreçte uzun vadeli dost ve arkadaşlarınızı kendinizden uzaklaştırmamalısınız. Bu konumlanma sizin tedirginlik hissetmenize ve kendinizden şüphelenmenize neden olabilir. Yaşamda karmaşık hale gelen şeyleri düzeltmek zaman alır. Bunu unutmamalısınız.

Şansınıza 13 Haziran tarihinde mantık timsali Satürn ile 7. Dostluk ve Ortaklıklar Evinize girecek olan Güneş sizin dostlarınızdan doğru tavsiye ve öğütleri almanızı sağlayacaktır.

20 Haziran’da fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir günü müjdelemekte sizlere. İş hayatınızda ön görüleriniz doğrultusunda alacağınız karalar size kazanç ve başarı sağlayabilir.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, Aile vi meselelerle ilgili konular da da sessizliğinizi korumalı haklıyı haksızdan ayırt edebilmeniz için zamana ihtiyacınız olduğunu kabullenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin işinizle ilgili yaptığı uyarıları dikkate almanız akıllıca olacaktır.

29 Haziran tarihinde sizi üzen şeyleri çevrenize stresi azaltacak ve uyumlu bir ortam sağlayacak şekilde ifade etmelisiniz.

Boğa Haziran 2017 Burç Yorumları

Bu ay engellerin üstüne gitmek yerine çevrelerinden dolaşmanız halinde hedeflerinize daha hızlı varabilirsiniz.İş hayatınızda ise önemli bir teklif alabilir ciddi ve yeni bir oluşumun içinde olabilirsiniz yeterki değişime ayak uydururken yetenekelerinizden şüphe etmeyin.

1 Haziran’da kendinizi son derece huzurlu hissederek iş hayatınızda olumlu sonuçlar elde edeceğiniz kararlar alıp hızlı hareket ederek kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. Gün sizin için öylesine bereketlidir ki beklediğiniz beklemediğiniz birçok fırsatla karşılaşarak her birini akıllıca değerlendireceksiniz.
9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, sosyal olarak biraz engelleyebilir. Bugün siz coşkulu iken çevreniz ciddi kalabilir ve bu nedenle frekanslarınız uyuşmayabilir. Yine bugün olan Yay Dolunay’ı içinde espri, öfkeye karşı en iyi panzehir olacaktır.
5 Haziran tarihinde yaşamdaki güzellikleri görmenizi sağlayacaktır. Sevimli olmak bazen en sert insanların kalplerini bile yumuşatabilir ve şirinlik bazen istediğinizi elde etmenin en kolay yoludur.

Özel yaşamınızda ise evli Boğa’lar düzeltmediğiniz konular üzerinde tartışma içine girmeden suskunluğunuzu koruyarak kararlar almalı ve uygun zamanı bekleyerek hareket etmelisiniz. Bekar Boğa’lar sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir. Haksız bir eleştiriye uğradığınızı düşünüyorsanız sakın karşılık vermeye çalışmayın. Vereceğiniz ters bir karşılık ile gelecekte size çok önemli olabilecek bir dostu kaybedebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi çevrenizi kızdıracak şekilde açığa vurmak yerine gelecekteki projelerinize saklamalısınız.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, ilişkilerinizdeki bir problemi veya maddi bir engeli ortadan kaldıracaktır. Duygularınız sizi şüpheye sürüklese de geçmişe bakmak yerine geleceğe yönelmek, problemlerinize çözüm bulmanızı kolaylaştıracaktır.

29 Haziran tarihinde birinci önceliğinizi işinize vermeli dikkatinizi başka yerlere çekme çabası içinde ki kişilerin oyunlarına dikkat etmelisiniz. Uzun yıllardır aynı işte devam eden bir Koç burcuysanız emeklerinizin geri dönüşümünü sürpriz bir terfi ya da zamla alabilirsiniz.

30 Haziran tarihinde ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. İnsanlara son derece çekici ve semptatik görüneceksiniz. Bu etki bir çok işinizin kolaylıkla ilerlemesini sağlayacak. Sağlık problemleri olan Boğa’lar olumlu haberler alabilir ve rahatsızlıklarınızdan tamamen şifa bulabilirsiniz. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

İkizler Haziran 2017 Burç Yorumları

Sevgili İkizler, Haziran ayının ilk günlerinde diyaloglarınız ilişkilerinizi ön plana çıkıyor. Eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

3 Haziran tarihinde maddi gelişmelerle ilgili gelecek olumlu haberlerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, size uzak ufuklar açarak yakın plandaki gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Bu dönemde duygularınıza dikkat etmezseniz yeni bir aşka çabuk ve yersiz şekilde kapılabilirsiniz.

5 Haziran’da ne kadar özel ve değerli olduğunuzu fark edeceğiniz olaylar deneyimleyebilir ve akıp giden hayat koşturması içinde kendinize hiç zaman ayırmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu farkındalık iş ve özel yaşamınızda doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak.

12 Haziran’da içinde bulunduğunuz ilişkiden kaynaklanan veya finansal durumunuzda gerçekleşecek beklenmedik bir durum nedeniyle stres yaşayabilirsiniz.

20 Haziran itibarıyla enerjiniz içinizde yoğunlaşacak ve dış dünyada yapacağınız değişiklikler azalacak. Özel yaşamınızda sevginizi doyasıya paylaşarak birlikteliğinizi kuvvetlendireceksiniz.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, size yeni fırsatlar için gerekli enerjiyi sağlayacak.Yeni ay enerjisi yaşamınızın genelinde doğru kararlar alarak sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacak. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız

27 Haziran tarihinde bu gezegenin hareketini terse çevirmesiyle gerek özel yaşamınız gerekse maddi durumunuzda çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Ancak tüm bunları gerçekleştirmeden önce

29 Haziran tarihinde işinizle ilgili her şeyi net bir şekilde değerlendirip ele alacağınıza işaret etmekte. Bu adil yaklaşımınız sorunlu yönlerinizi geliştirebilmeniz için önemli bir fırsat sizler için ve siz bunu yapabilecek irade gücüne sahipsiniz. İşlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız.

Yengeç Haziran 2017 Burç Yorumları

Bu ay çok yoğun temponuza rağmen hayal kurmanız sizin gerçeklerden kaçmanıza olanak sağlamaktan çok, geleceğe yönelik plan yapmanızı sağlayacak. Bu ayın başından itibaren geçmişten gelen yarım kalmış işlerinizi tamamlamalısınız ve yeni ilgi alanlarınıza ulaşmak için enerji toplamalısınız.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay zamanında zekânız keskinleşecek ve duygularınızı tanımlama yeteneğiniz çok artacak. Bugün gerçekleri net olarak görürken bir yandan da özel konuşmalarınızda kuramsal kargaşadan uzaklaşarak objektif bakış açınızı kaybedebilirsiniz.

8 Haziran’da içinde bulunacağınız tartışmalar yumuşayacak ve zıt kutuplar arası uzlaşma ortamı ortaya çıkacak.. İş hayatınızda ön görüleriniz doğrultusunda alacağınız karalar size kazanç ve başarı sağlayabilir.

11 Haziran’da ilginç fikirler ve ani değişiklikler sizi sarsabilir. Ancak esnek ve olumlu yaklaşım ile bu sarsıntıların size daha geniş bir yaşam perspektifi kazandırmasını sağlayabilirsiniz.
Bu süreçte birinin sizi kontrol ettiğini sanabilirsiniz ancak bu doğru değil. Bu yanlış anlama, içinde bulunduğunuz aşırı hassas ruh halinde en ufak ricaları en büyük emirler gibi algılamanızdan kaynaklanıyor.

19 Haziran’da gerçekleşecek İkizler Yeni Ay’ı bir sonun başlangıcı olacak ve siz yaşamınızda kontrolü ele almak için önceliklerinizi belirlemeye başlayacaksınız.

20 Haziran’da eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir. Bekar Koç’lar sizlerde bugün zihninizi dinlendirmeli ve hafta başı için yapacaklarınızı planlamalısınız.

Enerjisi yüksek keyifli bir gün sizleri karşılamakta. İş hayatınızda bugün rüzgar gibi esecek başarınızı arttıracağınız gelişmeleri akıllıca değerlendireceksiniz.

23 Haziran’da gözünüzden kaçan ya da ben bunu nasıl da düşünememişim dediğiniz parlak bir fikir önerisi ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, içinde yapmanız gereken, sizi kariyeriniz açısından geniş vizyona taşıyacak güçlü ortaklıklar kurmak olacaktır.

29 Haziran’da üstleriniz veya astlarınız ile aranızda çekişmeler gerçekleşebilir. Şansınıza bu ay problemlerin çevresini saracak ve yaratıcı çözümler önerecek esnekliğe sahip olacaksınız. Kendi doğrularınızı başkalarına zorla kabul ettirmek yerine yapıcı tartışmalara girmeniz sizin için çok daha yaralı olacak.

Aslan Haziran 2017 Burç Yorumları

Haziran ayında günlük yaşamınızda küçük de olsa değişiklikler yapmalısınız. Günlük yaşamınızda yapacağınız küçük fakat olumlu değişiklikler, uzun vadede sağlığınıza büyük katkıda bulunabilir. Haziran Aslan burcu insanı için önder bir ay olacaktır. Bu ay gelecek kapıları önünüzde açılarak sizi nelerin beklediğini gösterecek.

3 Haziran tarihinde Merkür-Güneş birlikteliğinin size vereceği güçle uzun süredir devam eden bir ilişki probleminizi halledeceksiniz. Ancak 4 Haziran’daki Mars-Venüs birlikteliği çevrenizdeki tansiyonu arttıracaktır. Bugün sevimli kişiliğinizle bu gerginlikle başa çıkabilirsiniz.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, sizi haklı olacağınız bir tartışmaya zorlasa da anlaşmazlıkları güzellikle çözmekte büyük yarar olacaktır.

11 Haziran’da önceliklerinizi iş ve hayatınızı önemseyerek hareket edin. Meslek hayatınızda yeni fırsatları getirebilir. Yeni bir alana yönelebilisiniz..

12 Haziran’da iş hayatınızda görüşmelerinizin olumlu sonuçlar vereceğini müjdelemekte. Özel yaşamınızda anın anınıza uymayabilir söylemek istediklerinizle yaptıklarınızda tutarsızlıklar eş ya da sevgilinizin duygusal patlamalarına neden olabilir. 13 Haziran’da iş yaşamınızdaki tansiyon düşmüş olsa bile mücadelenin sessizce devam ettiğini göreceksiniz.

19 Haziran’da finansal konularda gerginlikler yaşamamak için HAYIR demeyi bilmelisiniz. Gizli oyunlar yanılacağınız gelişmeler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle rekabete girmemeli ve sakin davranmalısınız.

20 Haziran’da gerçekleşecek olan sert Merkür-Satürn karşılaşması, iletişim kapasitenizi kısıtlayabilir. Bu akşam yaşanacak olan ekinoks ile Güneş Yengeç Dönencesi’ndeki 12. Özel Yaşam Evinize girecek ve sizi ihtiyaçlarınızı karşılarken, fikirlerinizi kendinize saklamaya yönlendirecektir.

21 Haziran’da fazla konuşmasanız bile hareket ve davranışlarınız sizin düşüncelerinizi dışarıya yansıtacak. Sürünceme de kalan her şeyi ya bitirecek ya da olması gereken hale getireceksiniz. Bu güçlü enerji tüm plan ve düşüncelerinize netlik kazandırırken sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak..

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, fazla çalışmadan başarılı olabileceğinizi düşünebilirsiniz.

25 Haziran’da özel yaşamınızda gizli konuların ortaya çıkması ile yaşadığınız sorunların neden kaynaklandığını tüm çıplaklığı ile öğrenebilir özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun soluklu işlere adım atabilir iş birlikleri ile güçlü ve istikrarlı işler başarabilirsiniz.

Başak Haziran 2017 Burç Yorumları

Haziran ayında evinizde sağlayacağınız sağlıklı ortam size iş yerinizde başarı getirecek. Mantıklı ve hedefe odaklı düşünceleriniz başkalarını kırmadan kendinizi ifade etmenize olanak sağlıyor.

4 Haziran’da finansal konularda ve iş hayatınızda daha kararlı olmalı ve söylediklerinizin arkasında durmalısınız. Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve huzurunuzu bozacak tavırlardan uzaklaşmalısınız.

5 Haziran’da İşinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay zamanında duygusallaşacak ve davranışlarınızı yumuşatacaksınız. Bu durum arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız karşısında objektif bakış açınızı zedelese de yumuşak tavrınız sayesinde ilişkilerinizi çok güçlendireceksiniz.

11 Haziran’da Merkür’ün Uranüs ve Plüton ile yaratacağı dik açılar iletişim problemleri yaşamanıza neden olabilir. Daha önce sessizlik içine bastırılmış olan öfke veya saldırganlık, bugün bir basit kelimenin söylenmesiyle ortaya çıkabilir. Bu durumda olağandışı fikirlerinizi ifade ederken veya başkalarının derin duygularını anlamaya çalışırken sıradan bir dil kullanımının yetersiz olduğunu kavrayacaksınız. Bugün birden parlamak yerine başkalarını anlamaya özen gösterin ve kendinizi net anlatmaya çalışın.

20 Haziran’da özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir. Aman Dikkat! Duygusal davranır geçmişin izlerini bir anda unutup yeni bir başlangıç içine girerseniz canınız bir hayli yanabilir

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, konumlanması ilişkilerdeki yanlış anlaşılmaları veya hataları gidermenize yardım edecek olmasına rağmen, sağlıklı bir birliktelik için derinde gömülü olan problemleri önce çözmeniz gerekecektir.

29 Haziran’da İşinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

Terazi Haziran 2017 Burç Yorumları

Yaşamınızdaki değişikliklerin büyük boyutta olacağı Haziran ayında sabırlı olmak size başarıyı getirecektir. Özel ilişkilerinizde bu ay gerçekten yaşamdan ne beklediğinizi ve özgürlük özleminizi samimiyetle açıklamalısınız.aşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız vasıtasıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkânı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

3 Haziran’da iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır belirsiz bir işiniz bugün gerçekleşebilir.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, sizi edebi konuşmalara itebilir fakat bugün önemli konuları şiirsel konuşmalar içinde saklamamalısınız. Direkt konuşmanın gerektiği yerde sürtüşmelerden kaçmak işlerinizi zora sokabilir.

11 Haziran tarihinde aşk hayatınızda önemli bir gündesiniz. Bugün eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır. Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz.

12 Haziran’da işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

19 Haziran’da gerçekleşecek olan İkizler Yeni Ay’ı 9. Seyahat ve Eğitim Evinizi harekete geçirerek, sizi plan yapmaktan harekete geçmeye zorlayacaktır. Ancak çok hızlı hareket etmenize gerek yok çünkü

20 Haziran’da aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir. İşinizle ilgili kalıcı ve güçlü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Karakteriniz nedeniyle bu nefes alma süresi sizin için kısa olabilir ve gelecek üzerine yaptığınız planları bir an önce yaşama geçirmeyi deneyebilirsiniz. 24-25 Haziran tarihlerinde çarpışacak olan iki dairesel döngü, yaşamınızdaki her şeyin yoğunlaşmasına neden olacaktır.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, birlikteliği sizin odaklanmanızı engelleyecek ve şu anki sorumluklarınızdan kaçmaya zorlayacak. Odaklanmamış yaşamlar ya da aynı anda pek çok konuya birden saldırmak, insanın enerjisini azalttığı gibi dikkatini dağıtır ve başarı şansını ortadan kaldırır!

Akrep Haziran 2017 Burç Yorumları

Haziran ayı yaşamınızda birden çok yanıtı olan bir sınav sorusuna benzeyecek. Manevi değerlerinizin yükseleceği ruhsal yorgunluklarınızdan arınacağınız özel bir gündesiniz. Bu ay işinizle ilgili yaptığınız her şey insanların dikkatini çekecek ve doğal olarak başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşanmışlıkların verdiği yılgınlık ilişkinize olan bakış açınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olabilir.

4 Haziran’da ailevi konuların ön plana çıkarak huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulacağınıza işaret etmekte. Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay,özellikle aşk hayatınızda. Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ki dostlarınız bu güzel etkiye sevinirken düşmanlarınızda ruhunuzda esen güçlü enerjiden fazlası ile rahatsız olacaklar. Bugün meditasyon ve kişisel bakım için oldukça uygundur değerlendirmelisiniz

10 Haziran’da aile bireyleriniz veya arkadaşlarınızla aranızda çıkacak anlaşmazlıklara neden olabilir. Başkaları şuursuzca davransalar bile sizin kavgayı önlemek için duygularınızı kontrol etmeniz gerekecek.

11 Haziran tarihinde sizlere sağlık sorunlarınız başta olmak üzere finansal rahatlamalar ilişkilerde iyileşmeleri beraberinde getirecek sizlere. İşle ilgili konularda da şans sizden yana yeni bir projeye başlayabilir kısa süre içinde popüler olabilirsiniz.

19 Haziran’daki maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konular da ise gerginlikler yaşayabilirsiniz.

20 Haziran’da çevrenizde konuşulanları iyi dinleyin ve “hayır” demekten çekinmeyin. Ortaklarınızla olan güven ve ilişkilerinizi derinleştirmek için sert tartışmalara yapmanız gerekebilir.

20-21 Haziran tarihlerinde Merkür-Venüs-Uranüs-Mars’ın yapacağı 60 derecelik açı size yeni kaynaklar, değerler ve zevkler kazandıracaktır. Bugünlerde başkalarının söylediklerine çok aldırmayın.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, sizde belirsizlik hatta yaşamınız ciddi değişiklik yapma duygusu verebilir.

Ancak 25 Haziran’da Neptün hayal dünyanızda kaybolmanızı engelleyerek bu belirsizlik duygusunu aşmanıza yardımcı olacak. Hayaller insan beyninin gıdası gibidir ancak çok fazla ciddiye alındıklarında veya yaşamı yönlendirmeye başladıklarında insanlara zarar verecek hale gelebilir.

Yay Haziran 2017 Burç Yorumları

Ay başında içinde bulunduğunuz ortaklıklar istikrarsız olmalarına rağmen çok zevkli birliktelikler olacak. Haziran ayında Yayların yaşamlarına giren herkesten bir şeyler öğrenme fırsatları olacaktır. Tabii ki bu fırsatları değerlendirip değerlendirmemek sizin seçiminiz ancak öğrenmenin zarar getirmeyeceğini unutmayın!

1 Haziran tarihinde iş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda da günler sonra gelen keyifli bir günün getirdiği huzur yüksek enerjinizi daha da arttıracak.

2 Haziran tarihinde finansal bir konuda önemli bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Tercih yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Ya riske girip ve kazançlı çıkacaksınız ya da geride kalıp bir fırsat kaçıracaksınız.

4 Haziran’da yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel zamanlardasınız.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, tartışmaların sabırlı davranmanız halinde güzellikle bitmesine yol açacak.

11 Haziran’da Uranüs-Plüton dik açısı ve Merkür’ün bulunacağı konum nedeniyle bir kişi söylediklerinizi herkesin içinde çürütmeye çalışabilir. Ya da siz herkesin sizinle aynı fikirde olması için aşırı ısrar gösterebilirsiniz. Ne olursa olsun Güneş’in Satürn ile 12 Haziran’da alacağı konum sayesinde ısrarcılığınız ve inatçı davranışlarınız devam edecek.

13 Haziran’da başkalarıyla ortak nokta bulmaya çabalamayacaksınız. Ancak insan ilişkilerinin iki yönlü bir yol olduğunu unutmayın! Vermeden almak durumu ilişkilerde söz konusu olamaz. Yine bugün ulaşacağınız beklenmedik bilgiler, esnek davranmamanız halinde savunmanızı düşürebilir. Bu ay esnek davranarak yeni perspektif geliştirmeye çalışın.

19 Haziran’da işinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz.

20 Haziran’da önemli görüşme ve toplantılarınızda istekleriniz kabul görecektir. Daha önceden planladığınız pek çok konu ile ilgili konuşma ve görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyabilir iş birlikleri ile yeni teklifler alabilir farklı bir projenin başında yer alabilirsiniz.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı sizi geçmişinizle barıştıracak olması bir süredir hareketsiz olan aşk ilişkinizi canlandıracak.

29 Haziran tarihinde yaratacağı 60 derecelik açı nedeniyle orantısız olarak büyüyecek. Doğal olarak bu planlarınıza çevrenizden pek çok tepki alacaksınız. Ancak bir tatsızlık çıkmadan Güneş’in Uranüs ile alacağı konum, planlarınızı gerçekçi hale getirmenize yardım edecektir.

Oğlak Haziran 2017 Burç Yorumları

Oğlaklar Haziran ayında evrendeki sırlara odaklanarak iç dünyalarına yönelecekler. Bu ay eski ve gereksiz inançlarınızdan kurtularak yaşamdaki anlamınızı değerlendireceksiniz. Bu süreçte pek çok kişi, içinizdeki gerçeği bulmanızda size yardımcı olacak veya size doğru yolları gösterecektir. Bazen insanların içlerinde bulundukları çıkmaz sokaklardan kaçarak, seyahatlerini tamamlamalarına yardımcı olacak yeni yolar bulmaları gerekebilir.

3 Haziran tarihinde iş hayatınızda şanslı gelişmelerle güçlenerek ön planda olacağınızı müjdelemekte. Kararlı cesur ve girişimci davranmanız gereken zamanlardasınız. 1nci önceliğiniz iş hayatınız ve kariyeriniz olmalı tüm olumsuzlukları ardınızda bırakmalı ve tamamen hedeflerinize kitlenmelisiniz

4 Haziran’da işbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay,size iletişimde yeni kanallar açacak ve sevecenliğinizi göstermenize olanak sağlayacak. Soğuk yaklaşımlarla yakalayamayacağınız pek çok fırsatsı sevecenliğinizi göstererek yakalayabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile var olan ilişkinizi derin bir analizden geçirebilir yüreğinizden gelen sesi can kulağı ile dinleyerek öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz le ilişkinizi daha iyi hale getirmek için mücadele etmeyi seçebilirsiniz.

11 Haziran tarihinde işle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissederek telaşla hareket edebilirsiniz bu durum gözden kaçan ayrıntılara ve sıkıntılara neden olabilir.

20 Haziran tarihinde özel yaşamınızda üzüntü duymanıza neden olan ve bir türlü beklediğiniz şekilde ilerleme olmamasına takılıp kalmayacak yeni bir bakış açısı ile sorunlardan uzaklaşıp doğru adımlar doğru kararlar vererek mutlu olacaksınız. İ

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, derdinizi duygusal veya pratik şekilde anlatma kapasitesine sahip olacaksınız.

29 Haziran’da tedirgin etmesi sonucu yaşamınızda tartışma, kaos veya kargaşa yaşayabilirsiniz. Başkalarının güvensizlikleri veya tuhaf davranışları ya da baskı yapması karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Bu ay sonu  elinizdeki kaynaklar sizin iyi bir âşık, arkadaş veya meslektaş olduğunuzu ispat etmenize yeterli.

Kova Haziran 2017 Burç Yorumları

Haziran ayında eğlence istekleriniz ile geleceğe dönük arzularınızı dengelemelisiniz. Bir yandan zevklerinizi tatmin etmek isterken, diğer taraftan uzun vadeli planlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Zevkli zaman geçirmenin mahzuru yoktur ancak bunu yaparken gelecekte size problem yaratabilecek konuları göz ardı etmemelisiniz.

3 Haziran’da yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin.

4 Haziran’da kendinizi yenilenmiş ve huzurlu hissedeceksiniz. Dikkat gerektiren tüm konuları bugün gündeminize alabilir önemli görüşmelerinizi yine bugün yapabilirsiniz.

8 Haziran’da işinizle ilgili tıkandığınız konularda yeni yollar aramalı aşırı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamadan kendinize zamanı daha iyi kullanabileceğiniz bir sistem kurmalısınız. Bu konuyla ilgili sizden yaşça büyük insanların tavsiye ve öğütlerini dikkate almalısınız.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, Eşinize maddi konularda temkinli olması ve beklediği alacaklara güvenerek yatırımlar da bulunmaması için uyarılarda bulunmalısınız. Eşinizle iletişiminizde anlayışlı tutumunuz ilişkinizin olumlu yönde ilerlemesi için fazlasıyla önem taşımakta.

20 Haziran’da daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyeceksiniz. Bitmemiş işleriniz aklınıza geldiğinde bu işleri bitirmek için gerekli motivasyonu içinizde hissetmeyeceksiniz. Yine de kendinizi yenik hissetmeyin ve elinizden gelenin en iyisini yaparak projelerinizi tamamlamaya çalışın.

24 Haziran tarihinde işinizde yerinizde saydığınızı düşünüyor veya ilişkilerinizde sıkışıp kaldığınızı hissediyorsanız artık bunları değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Uranüs-Plüton dik açısının oluşacağı

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniay, hızlı hareket etme yeteneğiniz artacak. Ancak planlarınızın başka birinin amaçlarıyla çakışması halinde 2

29 Haziran’da iyi mücadele ederek istediklerinize ulaşmanız gerekebilir. Yaşamda hiçbir şey kendiliğinden gerçekleşmez ve insanlar her zaman amaçları için mücadele etmek durumundadırlar. Dolayısıyla mücadele etmekten kaçınmayın.

Balık Haziran 2017 Burç Yorumları

Haziran ayında 4. Ev ve Aile Eviniz ile 10. Kariyer Evinizde gerçekleşecek gezegen hareketleri nedeniyle yaşamınızdaki yerinizi belirlemeniz zor olabilir. Çıkacak krizlerde derhal müdahale etmekten bu ay kaçınmalısınız çünkü bu durumların çoğu zaman içinde kendiliğinden çözülecektir.

4 Haziran’da iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz.

5 Haziran tarihinde tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, hayal gücünüz ve inançlarınız çok güçlenecektir. Bu entelektüel ve içgüdüsel gezegenlerin birlikteliği sizi gerçeklere taşıyacak. 4 gün boyunca ne hissettiğinizi ifade edecek sözleri bulmakta zorlansanız bile gerçekleri yaşayacaksınız.

10 Haziran’da yüksek enerjinizle ışıldayacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerek fiziksel gerek ruhsal enerjiniz karşısında karşı koyulmaz olacağınız kesin. Bugün iş görüşmeleriniz olumlu neticelenir ve isteklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanların kıskanç bakışları sizi rahatsız etmesin ön planda olmanın getirileridir bunlar sizi daha da motive etmeli ve enerjinizi muhafaza etmeye çalışmanıza katkıda bulunmalı.

16 Haziran’da Merkür Jüpiter yarım karesi küçük şeylerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Hissedeceğiniz abartı sizi yanlış yönlendirecektir. Dolayısıyla bundan uzak durun. Bugün gerçeklere önem verin ve abartılı işlerden kaçının.

17 Haziran’daki Neptün-Merkür yarım kare konumunda gerçeklerle arzular karışabilir. Hayallerinizi takip ederek en iyi seçimi yapmaya çalışmalısınız.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, sizi çok hassas duygular içine sokarak gerçeklerden uzaklaştırabilir. Geriye dönecek yolu bulabildiğiniz sürece hayal dünyanızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

27 Haziran’da iyiniyetinizi sömürme eğilimi içinde olan kişilere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İyi niyetiniz yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz duygusal değil gerçekçi davranarak hareket edin özellikle iş hayatınızda. Özel yaşamınızda ise bugün alacağınız bir telefon mesaj haber bitti diye düşündüğünüz ilişkinizde yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir

29 Haziran’da aile büyüklerinizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebileceğine işaret etmekte. Kendinizi yetersiz huzursuz hissedebilir isyankar bir ruh hali içinde olabilirsiniz sakin olun ve günün ilerleyen saatlerinde her şeyin yoluna gireceğini bilerek hareket edin.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı