MagazinTelevizyon

2017 yılının Ocak ayına damgasını vuran televizyon kanalları açıklandı

Yeni yılın ilk ayını geride kalırken Ocak ayında hangi televizyon kanallarının hangi programlarla öne çıktığı da belli odu. Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Ocak ayı içerisinde en çok konuşulan televizyon kanallarının listesini çıkardı. Yeni yıla birbirinden iddialı projelerle giren kanallar adeta birbirleriyle yarıştılar. İşte 2017 Ocak ayı en çok konuşulan kanallar ve programları…

Ajans Press’in 1-30 Ocak tarihleri arasındaki medya raporunda yeni yılın ilk ayının en çok konuşulan televizyon kanalları belli oldu. Ajans Press’in raporuna göre ayın en çok konuşulan kanalı Kanal D oldu. İsimsizler ve Adı Efsane gibi yeni projelerle yıla giren Kanal D, 897 haberle en çok konuşulan kanal olmayı başardı.

Listenin ikinci sırasında ise ATV yer aldı. Özellikle Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Ölene Kadar isimli yeni yapımlarıyla konuşulan ATV, 878 haberle adından söz ettirdi.

Medya raporunda üçüncü sırada Show TV yer aldı. İçerde dizisiyle son zamanlara damgasını vuran Show TV, 696 habere konu oldu.

Ocak ayının en çok konuşulan kanalları listesinde dördüncü sırada Star TV yer edindi. 606 habere konu olan Star TV; İçimdeki Fırtına, İstanbullu Gelin ve Yıldızlar Şahidim gibi projelerle konuşulmayı başardı.

Yılın en çok konuşulan kanalları listesinde beşinci sırada yer alan Fox TV, 374 haberde yansıma buldu. Listenin altıncı sırasında 368 haberle TV 8 yer alırken; geçtiğimiz hafta başlayan Survivor, TV 8’in en çok konuşulan yapımları arasında yer almayı başardı. Şimdiden bu kadar konuşulmayı başaran Survivor’ın 2017 yılına damgasını vurması bekleniyor.

Başa dön tuşu