Astroloji

2017 yıllık burç yorumları ve analizleri

2017 yıllık burç yorumları ve astroloji analizleri… Bu yıl burçları neler bekliyor? 2017 yılı hangi burçlar şanslı, hangi burçlar risk altında? Ünlü astrologlar 2017 yılını sizler için yorumluyor. 2017 yılında meydana gelecek astrolojik gök olayları, 2017 astroloji takvimi, Nuray Sayarı, Öner Döşer, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz, Dinçer Güner, Şenay Yangel ve astroloji konusunda uzman ünlü astrologların burç yorumları ve astroloji analizleri Medyabey farkıyla sizlerle. Bu yıl dikkat edilmesi gereken aylar ve dönemler, gezegen hareketleri hakkında merak ettiklerinizi de sizler için araştırdık.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için 2017 astroloji-burç yorumlarını en yetkin isimlerden haberimizden takip edebilirsiniz.

2017 Gökyüzü Hareketleri Takvimi 

Venüs Gerilemesi: 4 Mart- 15 Nisan

Güneş Tutulmaları: 26 Şubat – 21 Ağustos

2017 Yeniay/Dolunay Tarihleri

Aralık 2016: aralık 29 oğlakta yeniay

Ocak 2017: ocak 12 yengeçte dolunay, 28 ocak kovada yeniay

Şubat 2017: şubat 11 aslanda ay tutulması, 26 şubat balıkta güneş tutulması

Mart 2017: mart 12 başakta dolunay, 28 mart koçta yeniay

Nisan 2017: nisan 11 terazide dolunay, 26 nisan boğada yeniay

Mayıs 2017: mayıs 11 akrepte dolunay, 25 mayıs ikizlerde yeniay

Haziran 2017: haziran 9 yayda dolunay, 24 haziran yengeçte yeniay

Temmuz 2017: temmuz 9 oğlakta dolunay, 23 temmuz aslanda yeniay

Ağustos 2017: ağustos 7 kovada ay tutulması, 21 ağustos aslanda güneş tutulması

Eylül 2017: eylül 6 balıkta dolunay, 20 eylül başakta yeniay

Ekim 2017: ekim 5 koçta dolunay, 19 ekim terazide yeniay

Kasım 2017: kasım 4 boğada dolunay, 18 kasım akrepte yeniay

Aralık 2017: aralık 3 ikizlerde dolunay, 18 aralık yayda yeniay

2017 Merkür Gerilemesi Tarihleri

Yılın lik Merkür gerilemesi, 9 aralık 2016 – 8 ocak oğlak/yayda

İkinci Merkür gerilemesi, Venüs ve Satürn gerilemeleri yaşanmaya başlamışken gerçekleşiyor: 9 nisan – 3 mayıs boğa/koçta

Üçüncü Merkür gerilemesi, Ağustosta yaşayacağımız Güneş tutulmasını da kapsıyor: 13 ağustos – 5 eylül başak/aslanda

Yılın son Merkür gerilemesi Aralıkta başlayacak fakat yeni yıla girmeden önce sona ermiş olacak: 3 aralık – 23 aralık yayda gerçekleşecek.

2017 Koç Burcu için önemli tüyolar

2017’de Koçlar için fırsat kapıları aralanıyor. Özellikle kariyerinizde büyük atak yapabilirsiniz bu yüzden Mars gezegeninin sizden yana olduğunu bilin ve enerjinizi hep yüksek tutun. 20 Mart 2017’de Güneş’in Koç burcuna geçişine kadar ilişkilerinizde biraz zorluk yaşayabilirsiniz. 2017’de mali konularda kendinizi biraz tutma vakti. Özellikle de sizle ortak olmak isteyen kişilerin mali tablosunu en ince ayrıntısına kadar kontrol etmeden bir işe girişmeyin

2017 Boğa Burcu için önemli tüyolar

2017’de Boğalar yeni girişim planları yapabilir. Bu konuda ne kadar heyecanlı olursanız olun fikirlerinizi yine kendinize saklayın. 2017’nin erken dönemlerinde dikkatli olmanız gereken en önemli konulardan biri fırsatlar. Önce hedefinizi belirleyin ve bunun için aksiyon alın. 2017’de Neptün “arkadaşlık” yörüngesine giriyor. Bu yüzden arkadaşlık konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. 12 yıldır beklediği refah, Jüpiter’in 6’ncı evinize girmesi ve 9 aylık süreli kalışı ile kariyerinizde büyük bir başarı yakalayacaksınız.

2017 İkizler Burcu için önemli tüyolar

İkizler için 25 Mayıs 2017’deki yeni ay, yeni döngünün başlangıcı. Bu süreçte elinizdeki işleri bitirebilir, yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. 7 Haziran’a kadar tüm kariyer planlarınızda kesinliğe kavuşacaksınız. 2017’de İkizler burçlarının hayatına geçmişten kişiler tekrar girebilir. Bu kişilerin paranızı ve vaktinizi çalmasına izin vermeyin. İkizler’in 2017 tahminlerine göre; kamuoyu, hukuk ve devlet makamlarıyla ilgili bir işiniz olabilir.

2017 Yengeç Burcu için önemli tüyolar

2017’de hayatınızın her alanında büyüklü küçüklü sallanmalar olacak. Kendinize belirlediğiniz “rahat alanınızdan” çıkmak zorunda kalabilirsiniz. 2017’de bazı Yengeç burçları, kökleri hakkında daha fazla şey öğrenmek ve bunu araştırmaya başlamak için adım atabilir. Her zamankinden çok daha fazla göz kamaştırabilir ve büyük kalabalığın içinde veya kitleler arasında olabilir. İşletmenize gelen veya mağazanızdan veya sizden satın almak isteyen insanlar olabilir.

2017 Aslan Burcu için önemli tüyolar

Aslan burcu hem özel hem de iş hayatında büyük bir değişim içine giriyor. Sonunda iş ve özel hayatınızdan keyif alacak, sizi anlayan sizin de rahat iletişim kurabileceğiniz insanlarla karşılayacaksınız.  Bu yıl ilişkinde mutluluk yakalamak istiyorsan daha önce göstermediğin içtenliğini göstererek çevrendeki insanları şaşırtman lazım. 2017’de Aslanlar göz ardı ettiğiniz bir fırsatı yeniden değerlendirmeniz konusunda sizi uyaracak.

2017 Başak Burcu için önemli tüyolar

Bu yıl yakın dostlarınızda ya da ailenizden güzel haberler alacaksınız. Jüpiter sayesinde şans sizden yana. Özellikle sevdiğiniz kişilerle yakın temasa geçtiğiniz taktirde ilişkilerinizin ne kadar güçlendiğini göreceksiniz. Çektiğiniz tüm zorluklar bu yıl sona erecek ve nihayet feraha kavuşacaksınız. 2015’ten bu yana yaşadığın tüm talihsizlikleri unutma vakti. Ne kadar olumsuz şeyler yaşamız olsanız da aslında her bir olaydan ders çıkardınız! Şimdi bu deneyimlerinizde sağlam girişimlere imza atacaksınız!

2017 Terazi Burcu için önemli tüyolar

Burcun, herşeyin mümkün olduğu limitsiz bir yıla giriyor. Kararlarının arkadasında ol ve 2017’de kendine güven. Terazi burcu olarak dengede, uyum içinde ve adaletli bir dünyanın ortasında bulunacaksın. Terazi’nin 2017 tahminleri, bu yıl ilişkilerinin beklenmeyen dönüşler gerçekleştirebileceklerini gösteriyor. Sen bağlanmış bir Terazi’sin; ilişkinin, sadece daha büyük ve güzel bir şekil alacağı bir sona gelebilirsin. Aklındakileri söylemek için kendine güven, belki patronundan bir zam bile isteyebilirsin.

2017 Akrep Burcu için önemli tüyolar

2017 burç tahminin 12 yıllık harika bir döneme girdiğini gösteriyor. Aşk hayatında nefes kesici etkinlikle, seyahat ve seni gökyüzüne uçuracak ferahlamalar! Kadere bağlı bir yıla merhaba de. Önüne çıkacak olan avantajları elinin tersiyle itmek yerine dikkatli olmalı ve değerlendirmelisin. Eğer mükemmel eşi ya da aşkı arıyorsan hayalkırıklığına uğrayabilirsin çünkü aradığın şey dünya üzerinde yok.

2017 Yay Burcu için önemli tüyolar

Yayları kısmetli bir yıl bekliyor. Kaderin yıldızlarda yazılı. Kader kitabında yeni bir sayfa aç; 2017’de para ve aşk konularında çok şanslı olacaksın. Bazı romantic sallantılarının arasında daha da romantic olabilirsin ve heyecan arayabilirsin. Bütün yumurtalarını aynı sepete koyup başına büyük dertler açma Yay. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen bir takım olaylardan dolayı iyi ya da kötü, değerlerin ve önem verdiğin herşey bir metamorfoz içine giriyor ki bu hem kişisel hem de psikolojik varlıklarını etkiliyor. A

2017 Oğlak Burcu için önemli tüyolar

28 Kasım 2008’de dönüşüne başlayan Plüton, tam bir metamorfoz içerisinde ve kişiler değişimlerin 10 yılını tamamladı. Bu değişimleri sen görmüyor olabilirsin ama diğerlerinin gördüğüne emin ol.
En kötüsünün bitmesine sadece birkaç yıl kaldı. Bu yolculuktan çok fazla haz duymamış olabilirsin; pek çok duygusal travma atlattığını söyleyebiliriz. Davranışsal uçlarda bulunmuş ve önemli ilişkilerini bitirmiş olabilirsin. Fakat bu döngü boyunca pek çok hedefini tamamladın. Başkalarının sana engel olmasına izin vermedin.

2017 Kova Burcu için önemli tüyolar

Astrolojin gösteriyor ki 2017’de Ekim’e kadar Jüpiter, seyahat sektöründe, yani bol bol seyahat etmeye hazır ol. Dünyayı görmeye karşı bir açlık içindesin. Seyahat tecrübelerin hayatını değiştirmeyebilir Kova ama bakış açın kesinlikle değişecek. Kendine, yabancılara karşı açık görüşlü olmayı öğütlemelisin. Yıldızlar, ruhani büyümenin mümkün olduğunu söylüyorlar. Bu yıl yaşayacağın içsel değişimler, senin için dışsal değişimlerden daha önemli olacak. Aile dinamiklerinde oluşabilecek değişiklikler inanç sistemini sarsabilir. Sağlığına daha çok özen göster ve kendini fazla harcama.

2017 Balık Burcu için önemli tüyolar

2017 burç tahiminine göre büyük bir yangın çıkıyor. Jüpiter, Ekim’de Akrep burcuna giriyor ve bu da senin için genişleme, seyahat ve eğitim dolu bir yıl demek. Sen maceraperestsin ve yeni şeyler öğretmek en büyük arzun. Ve herşeyden önce, bugüne dek milyoner gibi hareket ettin, hala daha da paranın nereden geldiğinden emin değilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu