Televizyon

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin o soruyu bilemeyince stüdyoyu terk etti

Son günlerde medyada konuşma tarzıyla gündem olan 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, CNN Türk’te yayınlanan “Sorgu Sual” programına katıldı. “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz? İstiklal Marşı’nı kim yazmıştır? Türkiye’de kaç coğrafi bölge vardır? Fahrettin Koca kimdir?” şeklindeki soruları bilemeyen Şahin çareyi stüdyoyu terk etmekte buldu. 

MISS Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin medyanın gündeminden düşmüyor. Konuşmasında kullandığı İngilizce kelimeleriyle tepkileri üzerinde toplayan Şevval Şahin’in, pandemi döneminde erkek arkadaşı Yiğit Marcus Aral’la yaptığı partiler de olay olmuştu.

Magazin medyasının son günlerde çok konuştuğu bir profil haline gelen Şevval Şahin bu kez Merve Şahin ve Melis Özcan‘ın sunumuyla CNN TÜRK’te yayınlanan “Sorgu Sual” programına konuk oldu. Her platformda “Türk olmakla gurur duyuyorum” diyen Şahin programda kendisine yöneltilen “Türk olmakla ilgili ne biliyorsunuz?” sorusuna “Bir Türk kadını benim için her zaman özgüvenli olmayı bilen, kendi ayakları üzerinde duran ve nereden geldiğini unutmayandır” diyerek yanıtladı.

Ardından art arda gelen “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz? İstiklal Marşı’nı kim yazmıştır? Türkiye’de kaç coğrafi bölge vardır? Fahrettin Koca kimdir?” şeklindeki soruları cevaplamakta güçlük çeken Şahin, sürpriz bir şekilde stüdyoyu terk etti.

İşte o anlar:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu