Yaşam

2020 farklı tesettür kombinleri

Tesettürlü hanımların kendi zevkini yansıtabileceğini düşündüğü kombinleri yaratması mümkündür. 2020 yılının da modası olan tunik ve pantolon takımı, tesettürlü bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir kombindir. Örneğin mor bir pantolon ve tunik takım kombini gibi aynı renk tunik ve pantolon takımından oluşan bir kombinin üzerine siyah bir şal örtülerek günlük hayatta rahatça kullanılabilir.

Bu takımlarda farklı renkte ve çeşitli desenlerde tunikler tercih edilebilir. Örneğin pantolon üzerine tercih edilecek tunikler çiçekli ve çizgi motiflerde tasarlanmış olabilir. Yine aynı şekilde desenli bir pantolonun üzerine sade bir tunik giyerek de şık ve hareketli bir tesettür kombin yakalanmış olur. Tunik boyu ve modeli kadınların kendi zevk ve tercihine göre değişiklik gösterebilir.

Tesettür Giyimde Gömlek ve Yelek Kombinleri

Bir diğer tesettür kombin örneği de yelekli takımlardır. Pantolon üzerine kısa ya da uzun bir gömlek tercih edilebilir. Gömleğin üzerine uzun bir yelek giyerek bu kombin tamamlanmış olur. Yelekli kombinlerde gömlek boyunun uzunluğundan ziyade gömleğin kol boyu çok önemlidir. Bunun nedeni ise yeleğin kollu olmamasıdır. Yeleğin modeli ve rengi kişinin zevk ve stiline göre değişebilmektedir. Ayrıca bu gömlek ve yeleğin üretildiği kumaşlar mevsim şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Yaz ayların daha ince kumaştan üretilmiş yelekler tercih edilirken, kış aylarında sıklıkla kaşe gibi kalın kumaştan üretilen yeleklere rastlanmaktadır. Yeleklerde renk ve model seçenekleri neredeyse sınırsızdır. Kombini tamamlayacak parça olduğu için gömleğin yapısına göre ona uygun bir yelek bulmak mümkündür. Önden bir ya da daha fazla düğmeli, fermuarlı veya önü açık olmak üzere çok değişik yelek çeşitleri mağazalarda alıcılara sunulmaktadır.

Diğer Tesettür Kombinler

Tunik ve yelekle yapılan kombinler dışında diğer bir kombin türü de tunik ve kap ile yapılan ikili takımlardır. Bu kombinler özellikle sonbahar aylarında yaygın şekilde kullanılır. Uzun bir tunik ve pantolon üzerine tunikle aynı boyda veya tunikten biraz uzun olan kaplar ile zevkli bir kombin gerçekleştirilir. Kaplar da modeller açısından pek çok çeşide sahiptir. Yakalı kaplar olduğu gibi yakasız kaplar da mevcuttur. Önü düz inen ve gömleğin görünmesine izin veren kap modelleri pek çok kadının tercih sıralamasında en önlerde yerini almaktadır. En güzel kombin ve takım modelleri https://www.tesetturdunyasi.com.tr koleksiyonunda inceleyebilirsiniz.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu