Astroloji

2021 yılında burçları neler bekliyor? Ünlü Astrolog FİLİZ ÖZKOL yazdı

2021 YILINDA GEZEGENLERİMİZ BİZE NELER ANLATIYOR?

2021 YILININ tüm güzellikleri üzerinizde olsun. ASTROLOJİNİN, bize kazandırdıkları öğretiler sayesinde hayatı anlıyor, hayata geliş nedenlerimizi çözebiliyoruz.

Bu öğretilerin eşliğinde, hedeflediğimiz limanlar için doğru  rotaları koyabilir ve bizim için imkansız görünen hedeflere sağlıklı bir şekilde ulaşabiliriz.

Bu anlamda, Astrolojik veriler de, mantık adımları ile birleştirilmesi şartıyla bizim için öğretici ve yönlendirici bir kılavuz olabilir.

Çünkü, Astroloji; gökyüzü değişimlerini yeryüzü olayları ile özümseyerek, geriye dönük yüzyıllara dayanan rehber bilgiler oluşturmuştur.

EVRENE TEŞEKKÜR ETMELİYİZ

Önce evrene teşekkür etmeliyiz ki ; Yaşamda hiçbir şeyin imkansız olmadığını ve her şey kendi irademiz içinde gerçekleştiğini bilelim ve başarımızı kendi gücümüz sayesinde elde ettiğimizi anlayalım. Her senenin kendine özgü bir havası ve çekiciliği vardır. Yakaladığımız anlar ve fırsatlar  gelecek yıllarımızda  güzel anılarımızın da mutlu habercileridir. Olumsuzluklar sınavlarımız, ödüller keyif anlarımızın bir göstergesi olduğunu düşünerek ve harekete geçmek için yıldızların bize gösterdiği rehberliği sevinçle kabul ederek, kendimizi evrene teslim edelim.

ASTROLOJİNİN ANLAMI:

Astrloji bize en üst seviyede yardımcı olur. Biz sadece hayal gücümüzle sınırlıyız. Zihnimizi açarak bir çok bilgiyi kendimize çağırabiliriz. Astroloji harekete geçmek için bir en uygun zamanı ve beklentilerinizi doğru bir şeklide gerçekleştirmenin yollarını gösterecektir.

Şunu unutmayın ki, gökyüzündeki yazılım ve konum hiçbir zaman bir başka zaman aynı şekilde dizilmeyecektir.. Sekiz gezegen, güneş ve ay asla doğum anınızdaki konumda olmayacaktır. Doğumunuz çok özel bir an. Dünyaya geliş nedeninizi belki siz bilmiyorsunuz. Evrendeki mekanizma doğum anınızı belirleyen ve sizin bilgilerinizi arttıracak ve yaşam deneyimleriniz size gösterecek olan bir sistemdir. Siz yaşamı algılamaya başladıkça hayatın gerçeklerini görmeye başlayacaksınız. Siz doğru bir anda doğdunuz. Özel bir kişisiniz ve bunu keyfini çıkarmak için koskoca veya algılamaya göre değişen, kısa bir hayat sizi bekliyor.

GÖKYÜZÜNDE NE VARSA YERYÜZÜNDE VAR

Yeteneklerim neler?

Uygun eşim kim?

Hangi iş dallarında para kazanırım?

Sevdiklerimin ve çocuklarımın hayat akışı nasıl olacak?

Hangi ülkelere yolculuk edebilirim?

Sevgili okuyucularım eğer irade gücünüzü kullanırsanız, hiçbir şey imkansız değildir. Genelde hepimiz her yıl başlarında yaşamımızı gözden geçirir ve yeni sende neler yapmamız gerektiğinizi aklımızdan geçirir ve bir strateji belirleriz. Adım adım geleceğe ait planlar yapmaya başlarız. Elimizde bize rehberlik edebileceği bir klavuz olması, bizi en iyi şekilde yardım edecektir.

2008 yılından beri gezegenler, bir çok değişimi de beraberinde getirdi..Kafamız karıştı. Dünya üzerinde bir çok kıpırdanmalar yaşandı. Fakat eski yıllara göre çok zorlayıcı değildi. Yaşam çerçevesini, değişim ve ilerleme olarak düşünürsek yaşadığımız hiçbir şeyi olumsuzluk olarak değerlendirmemeliyiz. Büyük transitler daima yeni başlangıçları getirtirler. 2008- 2020 yıllar zor yıllardı. Özellikle 2020 yılı bizi yerden yere vurdu. Çok sert rüzgarlar estirdi. Büyük bir değişim  çarkında ilerliyoruz. Geçmiş yıllara baktığımız zaman birçok uzun ve zorlu planetlerin zıt açıları dönemlerinde olmuştur. Gezegenler büyük çatışma ve kendi aralarında cenk yapmışlardır. Tabii ki insanlık tarihi bu değişimden olumsuzluklar yaşayarak payını almıştır. Evrende her şey, kendi içinde bir gelişigüzellikle dengesini bulmaya doğru gider.

Bugün ülkemizin ve dünya haritasının konumlarına baktığımız zaman, her şeyin şekil değiştirdiğiniz görüyoruz. Bize ürküten ve korkutan şeylerin aslında evrenin istediği değişim olduğunu zaman içinde anlayacağız.

“Mutlak Doğru’nun olmadığı” ndan yola çıkarsak, tüm değişimleri bir hoşgörü içinde görmek mümkün olacaktır. Hoşgörü ve sevgi ile dolu bir gözlem odasından yaşam rotamızı sürdürürsek, bir çok şeyin kendiliğinden oluşacağını göreceğiz. Olayların değişmesi zaman alırken, açılan algılarımız bizim için doğru bir yol gösterici olacak.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu