Yaşam

212’NİN GİRİŞİMCİ ÇOCUKLARI LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KOLLARI SIVADI

2-24 Kasım 2013 tarihleri arasında, 212 İstanbul Power Outlet tarafından gerçekleştirilecek olan “212’nin Girişimci Çocukları” yarışması, “Lösemili Çocuklar Haftası”nda başlıyor.

9-12 yaş aralığındaki 26 çocuk, 212 İstanbul Power Outlet’ te gerçekleşecek yarışmada 4 hafta boyunca lösemili kardeşleri için omuz omuza vererek stantlarını açıyorlar. Girişimci çocuklar, stantlardan elde edecekleri tüm gelirleri LÖSEV’e bağışlayarak lösemili kardeşlerine destek oluyorlar.

“212’nin Girişimci Çocukları” yarışması, çocuklara girişimcilik ruhu kazandırmayı hedeflerken; çocukların takım ruhunu keşfetmeleri, parlak pazarlama fikirleri üreterek yaratıcılıklarını geliştirmelerini ve paylaşma duygusunu geliştirme yönünde katkılar yapmayı amaçlıyor. 2 kişilik takımlar halinde yarışacak çocuklar; kendilerine ürünlerle birlikte teslim edilen standlarını yıldızlaştırmak için girişimci ruhlarını ortaya koyacaklar. 4 hafta sürecek yarışma sonrasında standlarını en iyi yöneten 3 takım belirlenecek ve çocuklar başarılarını özel ödüllerle taçlandıracaklar. Ayrıca, tüm girişimci çocukları da sürpriz ödüller bekliyor.

Bağcılar Belediyesi Belediye Başkanı Lokman ÇAĞIRICI, LÖSEV Halkla İlişkiler Yöneticisi Esra SEREZLİ ve 212 İstanbul Power Outlet yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilecek açılış töreninin ardından minik girişimciler için heyecanlı yarışma başlayacak.

Açılış Töreni:

Tarih                     : 2 Kasım 2013 Cumartesi

Yer                        : 212 İstanbul Power Outlet -2. kat

Program:             13:00     Açılış konuşması

13:05     Bağcılar Belediyesi Belediye Başkanı Lokman ÇAĞIRICI

13:10     LÖSEV Halkla İlişkiler Yöneticisi Esra SEREZLİ

13:20     212 İstanbul Power Outlet Yetkilileri

13:30     Kurdele kesimi ve açılış töreni

Proje Hakkında Detaylı Bilgi:

www.212ningirisimcicocuklari.com

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu