Medya

212’NİN GİRİŞİMCİ ÇOCUKLARINDAN LÖSEV’E ANLAMLI DESTEK

2-24 Kasım 2013 tarihleri arasında, 212 İstanbul Power Outlet tarafından gerçekleştirilen “212’nin Girişimci Çocukları” yarışması, “Lösemili Çocuklar Haftası”nda başladı. 9-12 yaş aralığındaki 26 çocuk, 212 İstanbul Power Outlet’ te gerçekleşecek yarışmada 4 hafta boyunca lösemili kardeşleri için omuz omuza vererek stantlarını açtılar. Girişimci çocuklar, stantlardan elde edecekleri tüm gelirleri LÖSEV’e bağışlayarak lösemili kardeşlerine destek oluyorlar.

losev1

“212’nin Girişimci Çocukları” yarışması, çocuklara girişimcilik ruhu kazandırmayı hedeflerken; losev2çocukların takım ruhunu keşfetmeleri, parlak pazarlama fikirleri üreterek yaratıcılıklarını geliştirmelerini ve paylaşma duygusunu geliştirme yönünde katkılar yapmayı amaçlıyor. 2 kişilik takımlar halinde yarışan çocuklar; kendilerine ürünlerle birlikte teslim edilen standlarını yıldızlaştırmak için girişimci ruhlarını ortaya koyuyorlar. 4 hafta sürecek yarışma sonrasında standlarını en iyi yöneten 3 takım belirlenecek ve çocuklar başarılarını özel ödüllerle taçlandıracaklar. Ayrıca, tüm girişimci çocukları da sürpriz ödüller bekliyor.

losev4

Bağcılar Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz SUBAŞI, LÖSEV Halkla İlişkiler Yöneticisi Esra SEREZLİ, Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri AKIN ve 212 İstanbul Power Outlet AVM Müdürü Zehra TÜMKAYA’nın proje ile ilgili yaptıkları konuşmaların ardından miniklerle birlikte kurdele kesilerek yarışmanın açılışı gerçekleştirildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu