Yerli Dizi

22 Mart’ta başlayacak olan Avlu’nun fragmanları iç karartıcı bulundu

Dizilerde yakaladığı başarı ve istikrar ile dikkatleri çeken Star TV’de iddialı bir dizi projesi daha başlıyor. Oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Kenan Ece, Ceren Moray, Nursel Köse gibi isimlerin yer aldığı dizi 22 Mart Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek. Milliyet gazetesi TV yazarı Sina Koloğlu dizinin başlama tarihini köşesinden okurlarına 22 Mart Perşembe olarak duyurdu. Öte yandan Avlu’nun yayınlanan fragmanını iç karartıcı bulundu.

Dizide ayrıca;  Teoman Kumbaracıbaşı, Çağdaş Onur Öztürk, Rüçhan Çalışkur ve Sinan Pekinton gibi oyuncular da yer alıyor. Dizinin tanıtımları dönmeye başladı. Ama yayınlanan fragmanın kasvetli hatta iç karartıcı şeklinde yorumlara neden oldu.

Sina Koloğlu, bugünkü yazısında “Yapım cephesinden, ‘Evet tanıtım iç karartıcı. Diziyi izlerken de büyük ihtimalle aynı duyguya kapılacaksınız. Yani tanıtım, projenin atmosferini vermekte gayet başarılı’ şeklinde yorum aldım.” ifadesine yer verdi.

Limon Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin yönetmen koltuğunda İftarlık Gazoz, Dondurmam Kaymak gibi başarılı projelere imza atan Yüksel Aksu oturuyor.

AVLU’NUN KONUSU NE?

Avlu, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Oyuncular: Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç.

İşte, iç karartıcı bulunan Avlu’nun 1. bölüm fragmanının ardından ön izleme videosu da yayında…

İşte, yaklaşık 2 buçuk dakika süren o video:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu