Magazin

26 kadına tacizde bulunan ünlü yapımcı için karar

Hollywood’da bilindiği kadarıyla yaklaşık 26 kadının taciz iddiasında bulunduğu yapımcı Harvey Weinstein için Amerikan Film Akademisi acil toplanma kararı aldı. Tacizci yapımcı Harvey Weinstein’ın çok sayıda oyuncuya cinsel tacizde bulunduğu iddiaları her geçen gün artmaya devam ediyor.

Son olarak İngiliz model Cara Delevingne ve Fransız oyuncu Lea Seydoux, bir otel odasında 65 yaşındaki Weinstein’ın tacizine uğradığının iddia edildiği Weinstein için suçlamaların ardı arkası kesilmiyor. Akademi acil olarak toplanma kararı aldı. Akşam Gazetesi’nin haberine göre; Oscar ödüllerini dağıtan Amerikan Film Akademisi, BAFTA üyeliği askıya alman Weinstein hakkında cumartesi toplanacak. Akademi, Hollywood’un ünlü yapımcısı hakkında görüşme yapacağını ve iddiaları çok tiksindirici bulduğunu açıkladı.

Hillary Clinton, daha önce kampanyalarına 1.4 milyon dolar bağışlayan Weinstein’ın parasını hayır kurumlanna bağışlayacak. Eşi Georgina Chapman’ın boşanmaya karar verdiği Weinstein’a destek ise Lindsay Lohan’dan geldi. ABD’li oyuncu, “O beni asla incitmedi. Onunla pek çok film çektik. Bence karısı yanında olmalı” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu