Televizyon

32.Gün macerası 360’ta devam ediyor

Türk televizyonlarının  klasikleşmiş programlarından 32. Gün, 360’ta başlıyor. M.Ali Birand’ın vefatından sonra 32. Gün’ün sorumluluğu oğlu Umur Birand’ın omuzlarında olacak.

Otuz yıldır dünyanın dört bir yanında tarihe tanıklık eden 32. Gün’de bu hafta Rusya’yla Batı arasındaki gerilimin ülkeye nasıl yansıdığı, Rusya- Türkiye arasında kurulması planlanan Türk Akımı masaya yatırılıyor.

Hem Türkiye’nin yakın coğrafyasındaki krizleri ve gelişmeleri hem de dünyanın en önemli sorunlarını yerinde takip eden 32. Gün ekibi Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen ırkçılık karşıtı mitingi ve son anda iptal edilen Pegida-Kögida gösterisini yerinde izledi. Avrupa’da yükselen ırkçılık ve İslam karşıtlığı 32. Gün’de değerlendiriliyor.

Umur Birand’ın sunumu ve Hilmi Hacaloğlu’nun Genel Yayın Yönetmenliği’nde gerçekleşen 32. Gün’e Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Beril Dedeoğlu konuk oluyor.

32. Gün 08 Ocak Perşembe 23:00’da 360 ekranında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu