Televizyon

’33 yaşında bir çocuğum olabilir’ diyen Kuşum Aydın çareyi Müge Anlı’da buldu

Kamuoyunda Kuşum Aydın olarak tanınan şarkıcı Muharrem Aydın Uğurlular ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak İsviçreli sevgilisini arayacak. Kuşum Aydın 33 yaşında bir çocuğu olabileceğini açıkladı.

KUŞUM AYDIN MÜGE ANLI’DA BOY GÖSTERECEK

Yakınlarından haber alamayanlar Atv’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başvurup Müge Anlı’dan yardım alıyor. Bugüne kadar birçok cinayeti aydınlatıp, kayıpları bulan Müge Anlı bu kez Kuşum Aydın’a çare olacak.

Kamuoyunda Kuşum Aydın (54) olarak tanınan şarkıcı Muharrem Aydın Uğurlular, dikkat çeken bir haberle magazin gündemine geldi.

Milliyet’ten Emrah Akçaay’ın haberine göre Kuşum Aydın olarak tanınan Muharrem Aydın Uğurlular, üniversitede okurken tanıştığı ve o dönem kendisinden hamile olduğunu iddia eden İsviçreli sevgilisini bulmak için Müge Anlı’ya başvuracak.

Ünlü şarkıcı, yakın çevresine, “33 yaşında çocuğum olabilir” dediği öğrenildi.

Kuşum Aydın kimdir?

Asıl adı Muharrem Aydın Uğurlular olan ve Kuşum Aydın lakabıyla anılan sanatçı, 1 Temmuz 1966 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Türk şarkıcı, söz yazarı ve sunucu olarak biliniyor.

1998 yılında çıkardığı Mutlu Yıllar Kuşum adlı albümünün ardından aldığı Kuşum Aydın lakabının yanı sıra, Papyon Aydın ve Şeker Aydın olarak da bilinmektedir.

Yükseköğrenimini yapmak için Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Cam Bölümüne giren Aydın Uğurlular, daha sonra Tekstil Sanatları Bölümüne geçerek buradan mezun oldu. Ardından, yönetici olma idealiyle İstanbul Üniversitesi’nde işletme iktisadı eğitimi aldı.

Müzik yaşamına stüdyolarda vokallik yaparak atılan Aydın Uğurlular, kariyerini kulüp sahnelerinde devam ettirdi. Sunduğu sabah ve öğle kuşağı televizyon programlarıyla popülerliğini artıran şarkıcı, bu sırada çıkardığı albümlerle de ses getiren çalışmalara imza attı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu