MagazinTelevizyon

360 TV’de başlayacak olan Yeşim Salkım ile Yeni Ben’in yayın tarihi belli oldu

Yeşim Salkım’ın yeni başlayacak programının yayın tarihi belli oldu. Kadın hikayelerinin yer aldığı Yeşim Salkım ile Yeni Ben adlı program 9 Mayıs’tan itibaren hafta içi her gün 15:00’te ekrana gelecek.

Türkiye’nin her yerinden kadınların seslerini duyuracağı ve tüm dertlerini konuşup, tartışabileceği yepyeni bir program 360 ekranlarında başlıyor… Ph Yapım’ın hazırladığı Yeşim Salkım ile Yeni Ben Türkiye’nin her köşesindeki kadınların sesi olacak…

Destekten TR

Farklı yaşam hikayelerine tanıklık etmek, dertlerini anlatmak ve çözüm yolu bulmak isteyen kadınlar hafta içi her gün 360 ekranlarında Yeşim Salkım ile Yeni Ben ‘de buluşacak…

Destekten TR

Film gibi hayat hikayeleri olan ama yılmadan hayata yeniden başlamak isteyen kadınlara ilham olacak bir kuşak programı olacak Yeşim Salkım ile Yeni Ben…. Gündüz kuşağına farklı bir nefes olacak programda, her türlü zorluğa göğüs gererek hayata yeniden tutunan başarılı kadınların hikayesi de sizlerle bulaşacak.

Destekten TR

Stüdyoda yer alan izleyicilerin ve sokaktaki halkın nabzını tutan programda uzman konuklar da yer alacak… Yeşim Salkım ile Yeni Ben kadınların yeni tartışma platformu olacak.

Yeni Ben demek, aslında yeniden başlamak demek ‘Yeşim Salkım ile Yeni Ben’e hazır mısınız?

9 MAYIS PAZARTESİ

Yeşim Salkım ile Yeni Ben programında ilk günün tartışma konuları: Böbrek hastası diye sevdiğinizi terk eder misiniz? Eksik insansın diye terkedilen Nuray Aktaş, yaşadıklarını ve yeniden hayata tutunma öyküsünü canlı yayında anlatacak. Eşine böbreğini veren ama boşandıktan sonra böbreğini geri isteyen vaka haklı mı, verilen böbrek geri alınabilir mi? Uzman konuklarımız canlı yayında anlatacak, stüdyodaki seyircilerimiz bu konuyu tartışacak.

Aileniz, eşinize böbreğinizi verdiniz diye sizi reddederse ne yaparsınız? Ailesini karşısına alan fedakar koca hikayesini Yeşim Salkım İle Yeni Ben’de paylaşacak.

Sizin tartışma platformunuz Yeşim Salkım İle Yeni Ben’de dertlerinizi paylaşarak hafiflemeye hazırsanız hafta içi her gün 360 ekranlarında buluşalım.

10 MAYIS SALI

Yeşim Salkım ile Yeni Ben sizin gündeminizi konuşmaya, ikinci gün de devam ediyor ve gelin-kaynana ilişkilerini örnekleriyle ekranlarınıza getiriyor. Kaynana yüzünden evlilik biter mi? Sokaktaki halk ,stüdyodaki izleyiciler ve kaynanası ile sorun yaşayanlarla gelin mi haklı, kaynana mı tartışıyoruz.

Yıllarca psikolojik şiddet gören 72 yaşındaki Remziye Duman yıllarca kaynanasından neler çektiğini ve başından geçenleri paylaşıyor, tavsiyeler veriyor. Aile terapisti, avukat ve uzman konuklarımız gelin-kaynana ilişkilerine dair yorumlarıyla Yeşim Salkım İle Yeni Ben’de önerilerde bulunuyor.

Sizin tartışma platformunuz Yeşim Salkım İle Yeni Ben’de dertlerinizi paylaşarak hafiflemeye hazırsanız hafta içi her gün 360 ekranlarında buluşalım.

11 MAYIS ÇARŞAMBA

Yeşim Salkım ile Yeni Ben hayatınızdan hikayeleri ekranlarınıza getirmeye devam ediyor. Ve her hafta filmlere konu olacak gerçek hayat hikayelerinde kendinizi bulacağınız portre bölümleri olacak… İlk portre konuğu Dilber Ay. Hayatında yaşamadığı şey kalmadı, yoksulluktan şöhrete uzanan film gibi bir hayat yaşadı… Dilber Ay neler yaşadı , hayata nasıl tutundu? Dilber Ay, herkesin kendisinden birşeyler bulacağı hayatını canlı yayında anlatıyor.

Yeşim Salkım ile Yeni Ben programı, Dilber Ay ile sizi bu kez farklı buluşturuyor. O neşeli halleriyle hayatınızda olan gerçek Dilber Ay’ın hikayesine tanık olmak için 360 ekranlarında buluşalım.

HERŞEY DAHİL’E KATILDI

360 ekranlarında yayınlanan, Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu Her Şey Dahil programının cuma günü yayınlanan bölümünde Anneler Günü kutlaması yapıldı.

“GİZEM’E ANNELİK YAPAMADIM”

Yeşim Salkım’ın konuk olduğu programda, ünlü şarkıcı nasıl bir anne olduğunu anlatırken, büyük kızı Gizem’e yeterince annelik yapamadığını ve vicdan azabı duyduğunu itiraf etti.

Ünlü şarkıcı, “kariyerimde çok güzel şeyler var ama bir annenin en önemli görevi anneliktir” diyerek pişmanlığını dile getirdi. Salkım’ın itirafının ardından stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

ÇAĞLA ŞİKEL GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Oğulları Kuzey ve Uzay’ın stüdyoyaya gelip sürpriz yapması, Çağla Şikel’i duygulandırdı. İlerleyen dakikalarda Şikel, seyircilerden birinin okuduğu annem şiiri ile gözyaşlarını tutamadı. O anlar kameralara da yansıdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR