ManşetTelevizyon

360’ın Yılbaşı sürprizi Kibariye

Bir yıldır yeniden yapılanma sürecinde olan 360, yeni konsept ve  kadrosuyla yayın hayatına devam ediyor. Yoğun bir çalışma temposunun ardından yepyeni bir ekranla izleyicilerinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarını tamamlandı.

Film kuşakları, yabancı dizileri, belgeselleri, ülkesinin tarihi ve sosyal gerçekliğiyle barışık, onu daha fazla anlamaya ve anlatmaya çalışan kültür-sanat programları, değişen ve gelişen Anadolu’yu çok daha yakından izleyip ekrana taşıyan yapımları, Türkiye’nin siyasal gerçeklerini dünyadan ve çağın dilinden kopmayan bir anlayışla aktaran haber-tartışma programları Türkiye’nin yeni televizyonu 360’ta olacak.

KİBARİYE YILBAŞINDA 360’TA

Oylum Talu ve Vatan Şaşmaz’ın sunacağı Yılbaşı  gecesinde Türkiye’nin en güçlü kadın seslerinden Kibariye, en beğenilen şarkılarını seslendirdiği muhteşem performansıyla 360 ekranlarında olacak. Eğlence ve muhabbetin kralı Kadir Çöpdemir de keyifli sohbetiyle izleyicinin neşesine neşe katacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu