Televizyon

3’te 3 Tarih yarışmasını hangi isim sunmaya hazırlanıyor?

Türkiye’nin tarih içerikli yarışma programı 3’te 3 Tarih ekranlara geri dönüyor. Geçtiğimiz sezon Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın sunduğu yarışmayı yeni sezonda farklı ve sürpriz bir isim sunacak. İşte, 3’te 3 Tarih yarışmasının yeni sunucusu…

3’TE 3 TARİH’İ PELİN ÇİFT SUNACAK

TRT 1 ekranlarında ilgiyle izlenilen 3’te 3 Tarih yenilenen dekoru, yeni kuralları ve yepyeni simasıyla geliyor… Yarışmanın en büyük sürprizi ise sunucu koltuğunda artık Pelin Çift’in oturuyor olması.

Pelin Çift’in sunumuyla ekranlara gelecek olan 3’te 3 Tarih’te Prof. Dr. Tufan Gündüz yorumları ve jokerleriyle programa renk katmaya devam edecek.

Yepyeni dekoruyla büyük bir ilgi uyandıran programın büyük ödülü tam 500.000 lira. Yarışmacıların kazanmak için yapmaları gereken tek şey ise yine aynı; üst üste üç soruyu doğru cevaplamak… Yarışmacılar, yaptıkları her 3’te 3 ile doğru cevapladıkları son sorunun ödül miktarını garantilemiş olacaklar.

Yepyeni çehresi ile TRT 1 ekranlarına gelmeye hazırlanan 3’te 3 Tarih’te yine tarih konuşulacak, tarih anlatılacak ve tarih bilgisi ile yarışılacak. Yeni sunucusu, yeni kuralları ile daha heyecanlı, yeni dekoru ile daha göz alıcı ve yepyeni sürprizleriyle, 3’te 3 Tarih dolu dolu geliyor. Yüzde yüz yerli bir format olan, Türkiye’nin ilk ve tek tarih içerikli yarışma programı 3’te 3 Tarih yakında TRT1 ekranlarında.

3’te 3 Tarih programını geçen sezon, Diriliş Ertuğrul dizisinin de başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan sunuyordu.

 

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu