Reyting

4 Eylül Pazar’ın reyting sonuçları… Seviyor Sevmiyor zirvedeki yerini korudu mu?

4 Eylül reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve hangi program şampiyon oldu, İlk ona hangi programlar girdi, diziler mi yoksa eğlence programları mı 4 Eylül gününe damgasını vurdu, Reyting savaşları olanca hızıyla devam ederken, Cuma gününün en çok izlenenlerini sizler için araştırdık. Seviyor Sevmiyor 4 Eylül günü reyting sıralamasında totalde hem birinci hem de özet yayınıyla üçüncü olarak listeye damgasını vurdu!

En çok izlenenler araştırıldığında ATV’nin Seviyor Sevmiyor isimli dizinin AB grubunda en çok izlenenler listesinde birinci sırayı aldığı görülüyor.

AB Grubunda Günün Şampiyonu: Seviyor Sevmiyor

Seviyor Sevmiyor AB grubunda 6,87 reyting ve 22,31 share olarak günün birincisi oldu. AB grubunda ikinciliği Show TV’nin Arkadaşlar İyidir adlı dizisi alırken üçüncülükte ATV’nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster üçüncü sıraya yerleşti.

AB Grubunda İkinci: Arkadaşlar İyidir

AB grubunda ikinci sırayı Show TV’de yayınlanan “Arkadaşlar İyidir” adlı dizinin aldığı görüldü. Arkadaşlar İyidir, 3,19 reyting ve 10,66 share alarak günü ikinci sırada tamamlamayı başardı.

AB grubunda Üçüncü: Kim Milyoner Olmak İster?

AB grubunda üçüncü sırada sevilen yılların eskimeyen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 2,82 reyting ve 14,35 share ile sıralamadaki yerini aldı.

İŞTE 4 EYLÜL AB GRUBUNDA İLK 10

REYTİNG AB 4

Totalde de şampiyon Seviyor Sevmiyor ….. İkincilik Arkadaşlar İyidir ve Üçüncülük ise yine Seviyor Sevmiyor Özet’in oldu!

Seviyor Sevmiyor 5,88 reyting, 19,10 share alarak günün şampiyonu oldu. Totalde ikinci sırayı Show TV’de yayınlanan “Arkadaşlar İyidir” adlı dizinin aldığı görüldü. Arkadaşlar İyidir, 3,50 reyting ve 11,29 share alarak günü ikinci sırada tamamlamayı başardı.

Totalde İlk onda yer alan yayınlar şunlar oldu:
1. Seviyor Sevmiyor
2. Arkadaşlar İyidir
3. Seviyor Sevmiyor (özet)
4. Show Ana Haber
5. İlker Ayrık’la Var mısınız, Yok musunuz?
6. Kısmetse Olur Yılın Düğünü
7. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu
8. Adaan Isı (T.S)
9. Yetenek Sizsiniz Türkiye
10. ATV Ana Haber

İŞTE 4 EYLÜL GÜNÜNDE TOTAL 10 

reyting 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu