ManşetTelevizyon

4. haftada Big Brother Türkiye eleme listesinde kimler var?

‘Big Brother Türkiye’ evinde 4. haftanın lideri belli oldu. Sinan, evin yeni lideri.  Oktay’ın, yaşadığı sağlık sorunu nedeni ile yer alamadığı liderlik görevinde, ‘Big Brother’ın verdiği ‘Samanlıkta Sembol Arama’ oyununun galibi olan Sinan, evin lideri olarak, ikinci kez liderlik kolyesini boynuna taktı.

‘Big Brother’ın verdiği ‘Samanlıkta Sembol Arama’ görevinde Sinan, saman balyaları ve samanla kaplı parkurda saklı 3 adet dokunulmazlık sembolünü herkesten önce başlangıç noktasındaki askıya astı, butona bastı ve oyunun galibi oldu. Samanların havada uçuştuğu, tozdan gözün gözü görmediği görevde ev halkı oldukça zorlandı. 12 kişinin kıyasıya mücadelesine sahne olan liderlik görevinde birinci olan Sinan, önce dua etti, ardından da ‘Yasin için’ diye bağırarak galibiyetini, hafta sonu elenen Yasin’e ithaf etti. Bu galibiyet Sinan’ı, 4.haftada evin lideri yaptı. Sinan, ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu hafta, dokunulmazlığın yanı sıra, muhteşem Liderlik Odası’nın da keyfini de sürecek.

4. HAFTA ELEME LİSTESİNDE KİMLER VAR?
‘Big Brother Türkiye’nin 4. haftasının eleme listesi ise; Tuğra, Rezan, Gökçen ve İdil’den oluştu. ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenen ilk isim, 5 oy alan Tuğra olurken, 4’er oy alan Rezan ve Gökçen, ikinci ve üçüncü isimler oldular. Dördüncü isim için ise, Onur ve İdil’e 3’er oy ile eşit sayıda oy çıktı. Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Sinan’a verdi. Sinan, tercihini İdil’den yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 4. haftanın eleme listesi Tuğra, Rezan, Gökçen ve İdil olarak belirlendi.

1 MİLYONA KİM VEDA EDECEK?
Bu dört isimden biri, Cumartesi akşamı (26 Aralık) ekrana gelecek haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları saat 21.45’de, eleme heyecanıyla Star’da.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu