GündemMedya

42 TRT çalışanı gözaltına alındı

15 Temmuz FETÖ darbe girişimiyle ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmadan TRT de etkilendi. Soruşturma kapsamında 42 TRT çalışanının gözaltına alındığı haber veriliyor. Gözaltına alınanlar arasında haber spikerleri de bulunduğu öğrenildi.

FETÖ OPERASYONU TRT’YE SIÇRADI

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma için TRT Genel Müdürlüğü binasına geldi. Haklarında gözaltı kararı bulunan 42 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

ARALARINDA HABER SPİKERLERİ VE MÜFETTİŞLER DE VAR

Aralarında haber spikeri ile müfettişlerin de bulunduğu 42 şüphelinin  ifadeleri alınmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğüne getirildiği bildiriliyor. Gözalştına alınanların henüz kimlikleri belli değil.  Haklarındaki karara rağmen gözaltına alınamayanların yakalanması için çalışmaların sürdüğü haber veriliyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı