Yerli Dizi

46 Yok Olan’ın 12. bölüm fragmanında Ceylan’a derin şok

Star TV’nin ilginç dizisi 46 Yok Olan 17 Haziran Cuma günü 12. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Peki 46 Yok Olan’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, detaylar…

Yapımcılığını Nunova Film’in yaptığı, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Kay Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı “46 Yok Olan’da heyecan 12. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.

İşte, 46 Yok Olan’ın 12. bölümünde yaşanacak olanlar:

46 YOK OLAN’IN 12. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Murat, hipnozun etkisiyle yaptıklarını bir bir anlatır. Ceyla ise Murat’ın itirafını duyunca şok olur. Murat, kendisi için çemberin daraldığını fark etse de hem babasının öldürülmesindeki sır perdesinin aralanması hem de Ezo için mücadele etmekten vazgeçmez. Altan, Murat’ın Yıldız ile bağlantısından gittikçe şüphelenmeye başlamıştır. Durumun farkında olan Yıldız çareyi kaçmakta bulur. Bu sırada Altan’ın adamı Semih’in yakalanması an meselesidir.

Selin’in de katılacağı heyecanlı operasyonda neler yaşanacak? Doktor Ömer, Sude ve Ceyla, Ezo ile ilgili çok önemli bir karar alacaklar. Aldıkları bu kararın bedeli ne olacak? Murat, sonunda Altan ile karşı karşıya gelip her şeyi öğrenecek mi?

Heyecanla beklenen 46 Yok Olan… yine çok konuşulacak yeni bölümüyle 17 Haziran Cuma akşamı 23:45’de Star’da.

46 YOK OLAN’IN 11. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

46 Yok Olan yarın 11. bölümünde Murat, babası hakkındaki gerçekleri öğrenmeye bir adım daha yaklaşmıştı. Kız kardeşini iyileştirme çabalarından sonuç alan Murat, Ezo’nun yürüdüğünü tanık olmuştu.

İlacı yaptıktan sonra zihninin kontrolünü elinde tutmak ve her şeyi hatırlamak isteyen Murat, Ceyla’nın hipnoz tedavisine nasıl tepki vereceğini görmüş oldu. Suikastten kurtulan Doğan için tehlike hastanede de sürdü. Doğan’ın vurulmasıyla panikleyen Necmi ve Ferit yeni bir planın peşindeler. Necmi, tüm olan bitenin perde arkasını Ferit’ten dinledi. Füsun, Salim’le aralarındaki ilişkiyi sonunda annesine itiraf etti. Yıldız’ın ise bu ilişkiye tepkisi Füsun’u çok şaşırttı. Yaşanan tüm kargaşanın ucunun Yıldız’a dokunduğunu düşünen Altan, surpriz bir hamle yaptı ve Murat ile Altan’ın yolları ilk kez kesişti.

46 Yok Olan Künye:

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu(Murat) ,Yasemin Allen (Selin), Melis Birkan (Ceyla), Saygın Soysal (Doğan), Berkan Şal (Salim), Metin Belgin (Ferit), Ayça Eren ( Ezo) Özay Fecht (Suzan)
Senaryo: Mehmet Ercan Erdem
Yönetmen: Serdar Akar
Yapımcı: Nunova Film

46 Yok Olan’ın 12. bölüm fragmanı yayında…İşte, o fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=tO9a7Rxkuug

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu