Televizyon

’50 çalışanın işine son verildi’ haberine Müge Anlı’nın yapımcısından açıklama

Koronavirüs nedeniyle ATV’de Müge Anlı’nın sunumuyla sabah kuşağında yayınlanan Tatlı Sert programına ara verildiği ve 50 çalışanın tazminatsız işine son verildiği iddia edilmişti. Programın yapım şirket Mavi Klaket’ten konuyla ilgili açıklama geldi.

YAPIM ŞİRKETİNDEN YALANLAMA

Atv’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, koronavirüs nedeniyle canlı yayınlara ara vermesiyle yapım şirketi Mavi Klaket’in 50 çalışanın işine son verildiği iddia edilmişti.

Medyatava sitesinin haberine göre programın yapım şirketi Mavi Klaket iddiaları kesin bir dille yalanladı. Yapım şirketinden konuyla ilgili olarak “Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinde 61 kişi çalışıyor. Haber ekibi ve istihbarat ekibi evde çalışıyor. Montaj ekibi burada. Coronavirüs nedeniyle geçici bir süre yayına ara verdik. Bunlar aslı astarı olmayan haberler. Çalışanlarımız bile biliyor böyle bir şey olmadığını ve bizi arayıp sormuyorlar. SGK çıkışları yapılmadı, maaş alamama durumu yok. Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi bir programda 50 kişinin işine son verilmesi söz konusu olabilir mi?” açıklaması yapıldı.

Yapım şirketi ayrıca, şimdilerde eski bölümleri banttan yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Pazartesi günü canlı yayınla ekrana dönebileceğini de söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu