FragmanlarYerli Dizi

Sibel Can ve Emre Kınay, Berivan’dan 15 yıl sonra yine bir arada!

Sevdanın Bahçesi adlı dizi iki ünlü oyuncuyu izleyici ile kavuşturuyor. Uzun süreden beri dizilerde rol almayan Sibel Can usta oyuncu Emre Kınay ile Kanal D’de yeni sezonda başlayacak olan Sevdanın Bahçesi için kamera karşısına geçti. 15 yıl önce Berivan dizisinde bir arada oynayan Sibel Can ve Emre Kınay yine aynı dizide buluşuyor.

Berivan dizisi 2002 yılında yayınlanmış ve izleyiciden tam not almıştı. 2006 yılında Ah İstanbul dizisi için kamera karşısına geçen ve o zamandan beri de hiçbir dizi projesine evet demeyen Sibel Can yeni proje için oldukça heyecanlı görülüyor. İzleyicinin de aynı heyecanla beklediği Sevdanın Bahçesi sürprizlerle geliyor. 11 yıl sonra Sibel Can’ı setlere geri döndüren projede başrol erkek oyuncusu Emre Kınay. “Sırlarla dolu hüzünlü bir hayatta anlatılacak çok şey var. Bu hikayeye bir sırdaş olacak büyük keyifle izleyeceksiniz.” sloganıyla duyurulan dizi yeni sezonda Eylül ayında Kanal D ekranlarında izleyiciye merhaba diyecek.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, senaryosunu Birol Güven’in yazdığı “Sevda’nın Bahçesi” adlı dizide usta oyuncuları bir araya getiren yönetmen ise Emir Khalilzadeh. Çok yakında başlayacak “Sevda’nın Bahçesi”nin konusuna gelince…

Sevdanın Bahçesi konusu 

18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent’in yıllar sonra yollarının kesişmesini konu alan Sevda’nın Bahçesi’nde kırık bir kalbin ve büyük bir mücadelenin öyküsü kaleme alınıyor. Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

Sevdanın Bahçesi Künye

Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Senarist: Birol Güven
Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları

Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent), Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Hakan Atalay (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Melehat Abbasova (Tatyana), Doğa Konakoğlu (Ufuk)

https://www.youtube.com/watch?v=DSWL3Cmw9Ag

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu