Magazin

6 milyara tekne aldığı iddialarına ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ne cevap verdi?

Recep İvedik serisi ile ününe ün katan komedyen Şahan Gökbakar’dan “6 milyon liraya tekne aldı” iddialarına yanıt gecikmedi. İstanbul Tuzla Viaport Marina’daki “Boat Show”da görüntülenmesinin ardından çıkan haberlere ünlü komedyen ne cevap verdi?

Posta Gazetesi’nin haberine göre; Şahan Gökbakar, ‘Boat Show’da uzun pazarlıklar sonucu 6 milyon liralık Moody Moon Huysuz Ay adlı tekneyi satın aldı. Ünlü komedyenin, yeni teknesini gezerken görüntülendiği öne sürüldü. Şahan Gökbakar ise sosyal medyada yayınladığı cevap mesajıyla bu haberi sert bir dille yalanladı.

“Uydur kaydır yazmışlar”

Gökbakar , “Yalan yanlış, uydur kaydır yazmışlar. Şimdi tekne kimin ise yanmasın diye açıkladım. Zira benim diye paparazzi kardeşler her yerde gözetler bu tekneyi” diyerek öyle bir tekne almadığının altını çizdi.

Aklımıza Şahan Gökbakar’ın daha yeni meşhur olduğu ve o yıllar TV8’de ekrana gelen zengin adam tiplemesi geldi. İşte o tiplemenin yer aldığı skeçin videosu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu