Televizyon

68.’si düzenlenecek Emmy Ödülleri hangi kanalda yayınlanacak?

68’inci Emmy Ödül Töreni’nin hangi kanaldan yayınlanacağı sorusu cevabını buldu. 68. Emmy Ödülleri’nin canlı yayını bu yıl da sadece Digiturk’te ekrana gelecek.Televizyon dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve izleyicilerine yaşattığı sürprizlerle fark yaratan Digiturk, yılın en heyecanlı ödül törenlerinden biri olan Emmy’e bu yıl üçüncü kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

EMMY ÖDÜLLERİ DİGİTURKT’TEN CANLI YAYINLANACAK

Televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen, 68’nci Emmy Ödül Töreni, 18 Eylül’ü 19 Eylül’e bağlayan gece saat 02.00 itibariyle kırmızı halıdan başlayarak Digiturk ekranlarında olacak. Digiturk kanallarında yayınlanan 24 dizinin toplamda 102 adaylık kazandığı Emmy’de heyecan yine dorukta olacak. Tüm Digiturk’lüler bu heyecana ekranları başından dahil olacak.

19 EYLÜL PAZARTESİ CANLI YAYIN

Televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen, tüm dünyanın heyecanla beklediği 68’nci Emmy Ödül Töreni, 18 Eylül Pazar gününü 19 Eylül Pazartesi’ye bağlayan gece saat 03.00’dan itibaren Digiturk 1. kanaldan tüm üyelere açık ve Dizimax kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Kırmızı halıdan canlı yayın ise 02.00 itibariyle Digiturk ekranlarında olacak. Digiturk aynı zamanda, dizi severlerin heyecanla beklediği töreni kurumsal web sitesi www.digiturk.com.tr’den herkese açık şekilde yayınlayacak. Töreni, tüm Digiturk üyeleri “Dilediğin Yerde” uygulamasıyla da canlı olarak izleme imkanı bulacak.

JIM KIMMEL SUNACAK

Ünlü talk şov sunucusu Jimmy Kimmel’ın sunumuyla Los Angeles Microsoft Tiyatrosu’nda düzenlenecek 68’nci Emmy ödül töreninde Digiturk dizileri de kıyasıya bir rekabetin parçası olacak.

Digiturk dizileri Emmy Ödül Töreni’ne damga vurmaya hazırlanıyor

Digiturk kanallarında yayınlanan 24 dizinin toplamda 102 adaylık kazandığı 68’nci Emmy ödül töreninde Dizimax Sci-Fi’da yayınlanan “Game of Thrones” 23 adaylık, Dizimax Drama’da yayınlanan “House of Cards” 13 adaylık, Dizimax Comedy’de yayınlanan “Silicon Valley” 11 adaylık ve Dizimax Vice’ta yayınlanan “Mr Robot” 6 adaylık kazanarak Digiturk dizileri arasında başı çekiyor.

HANGİ DİZİLER YARIŞACAK?

Ayrıca Modern Family, How to Get Away With Murder, Silicon Valley, American Crime, Orange is the New Black, The Knick ve The Good Wife gibi sevilen Digiturk dizileri de ödül için yarışacaklar arasında yer alıyor.

Digiturk ekranlarında ve internet sitesinde canlı olarak yayınlanacak 68’nci Emmy Ödül Töreni’ni kaçıran üyeler, “Dilediğin Zaman” ve “Dilediğin Yerde” uygulamaları ile törenden sonraki gün itibariyle “Emmy Kategorisi” altında gecenin tekrarını izleyebilme imkanını bulacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu