Reyting

7 Eylül reyting sonuçları, No:309 ile Aşk Laftan Anlamaz, Dizilerin kıyasıya savaşı, kim birinci oldu?

7 Eylül reyting sonuçları açıklandı. 7 Eylül Çarşamba günü televizyon ekranlarında en izlenen programlar hangileri oldu? 7 Eylül reyting sonuçlarına göre Total ve AB grubunda birincilik yarışında hangi yapımlar öne çıktı? No. 309 ile Aşk Laftan Anlamaz dizilerinin kıyasıya yarışında kazanan kim oldu, 7 Eylül reyting sonuçları haberimizde.

Total sıralamasında birinci No:309
7 Eylül reyting sıralamasında birinci ve üçüncülüğü No:309 kimseye kaptırmadı, FOX TV’de yayınlanan yeni bölümü ile birinci özeti ile üçüncü olan No:309 7,62 reyting ile 24,64 share alarak günün şampiyonu oldu.

Totalde yarışın ikincisi Aşk Laftan Anlamaz

Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi 5,15 reyting ve 16,50 share ile günü ikinci olarak tamamladı. Yeni bölümü ile ikinci özeti ile 4. olan Aşk Laftan Anlamaz reyting yarışında ipi göğüslemeye devam dedi.

Sıralamada dördüncülüğü Show Ana Haber, beşinciliği ise Fatih Portalak ile Fox Ana Haber aldı.
Reyting sıralamasında iki dizi ve diğer haber programları ilk 10’da yerini almayı başardı. İzdivaç programlarından Esra Erol’da ise 2,29 reytin ve 13,78 share ile sıralamada 9. Sırada yer aldı.

7 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI TOTAL TABLOSU 

total1

AB GRUBU SIRALAMASI

7 Eylül Reyting sonuçlarına göre AB sıralamasında yine birinci ve üçüncü No.309, İkinci ve beşinci Aşk Laftan Anlamaz, dördüncü Fatih Portakal ile FOX Ana Haber oldu. İlk onda 6. Sırada ATV ana haber, 7. Sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert, 8. Sırada yabancı sinema filmi Kimlisziz, 9. Sırada Bana sevmeyi anlat (tekrar) ve onuncu sırada Sho Ana Haber yer aldı.

ab1

7 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI AB GRUBU TABLOSU 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu