Gündem

7 Kasım Pazartesi gazete manşetlerinde neler var?

Haftanın ilki iş gününde ulusal basında yer alan haberlerin hangileri olduğunu ve bu haberlerin Türk basının önde giden gazetelerinde ana ve 1. sayfalarında nasıl verildiğini merak ediyorsanız tek tıkla tüm basın manşetlerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Dünyada ve Türkiye’de olup bitenler ulusal basında nasıl yankı buldu? 07.10.2016 Pazartesi gazete manşetlerinde yer alan, ekonomi, siyasi, magazin ve spor haberleri hangileri oldu. Ulusal yazılı basının birinci sayfalarında ve yine gazetelerin haber sitelerinde gündemi oluşturan olaylar nasıl haber olarak yansıdı?

Siz de güne gazeteleri okuyarak başlıyorsanız, işe giderken yolda, evde ve her yerde tabletinizden, masa üstü bilgisayarınızdan ce cep telefonunuzdan takip etmenin kolaylığını sevenlerdensiniz. Haberimiz tam size göre… Günün ilk keyfi sizin için gazetelere bakmak mı? Yeni gne gazete okuyarak başlayanlardan mısınız? İşte yorulmadan tek bir kaynaktan tüm gazetelere ve internet haber sitelerine ulaşma imkanının sizlere sunuyoruz. Ulusal basında bugün hangi haberlerin öne çıktığını, gazetelerin 1. sayfalarında manşetlere ve sürmanşetlere taşınan haberleri tek bir noktadan takip edebilirsiniz. 7 Kasım Pazartesi  günü hangi gazete manşetine hangi haberi nasıl taşıdı?

Ulusal basının en seçkin gazeteleri gündemi manşet ve sürmanşetlerine nasıl taşıdı? Hangi haberler gazete 1. sayfalarında kendilerine yer buldu? Dünyada ve Türkiye’de meydana gelen olaylar ulusal basında nasıl tezahür etti? İnternet gazetelerinin ana sayfa haberlerini hangi linkten takip edebilirim? 7.11.2016 günün manşete ve gazete 1. sayfalarına taşınan haberler hangileri? Bu ve benzer sorularınızın cevabı M.bey.com’da. Medyabey her gün gazete manşetleri ile sizlerle olmaya devam edecektir.

Ulusal basın özetleri, gündemin öne çıkan başlıklarını basılı medya nasıl sundu? 7 Kasım 2016 Pazartesi günkü gazete manşetlerini M.bey’den takip edebilirsiniz.

İNTERNET GAZETELERİNİN ANA SAYFALARINA GİTMEK İÇİN İSTEDİĞİNİZ GAZETENİN ÜSTÜNE TIKLAMANIZ YETERLİ

Ulusal basılı medya bugün haberleri ilk sayfalarından işte böyle duyurdu. TIKLA
Başa dön tuşu