Kültür-SanatSinema

7. Koğuştaki Mucize filmi iddialı geliyor

7. Koğuştaki Mucize filminin vizyon tarihi belli oldu. Filmin fragmanı yayınlandı.   Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor.

7. Koğuştaki Mucize filmi ile gelen Aras Bulut İynemli için sosyal medyada “yine ağlatacak” yorumları yapıldı. Performansı ile dikkat çeken isimler arasına gire Aras Bulut İynemli, 7. Koğuştaki Mucize ile izleyici karşısına çıkacak. 7. Koğuştaki Mucize’nin yıldızı Aras Bulut İynemli son dönemdeki dizilerin vazgeçilmez isimlerinden olmayı başarmıştı..

Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği 7. Koğuştaki Mucize, 1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir Ege kasabasında yaşayan ve haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova’nın tekrar birbirlerine kavuşmaya çalışmalarını anlatıyor.

1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim komutanının kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo idam cezasına çarptırılır. Herkes adalet peşindeyken Memo ve kızı Ova’nın tek isteği birbirlerine kavuşmaktır. Adaletin gerçekleşmesi için ise bir mucize gerekmektedir.

Filmin fragmanı iddialı bir yapımın sinemaseverleri beklediğini ortaya koyuyor.

İşte 7. Koğuştaki Mucize filminin ilgi çeken fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu