MagazinYoutube

8 aylık hamile olan ünlü YouTuber ve bebeği hayatını kaybetti

24 yaşındaki YouTube fenomeni Nicole Thea’nin ani ölümü hayranlarını yasa boğdu. 8 aylık hamile olan ve son olarak hamileliğiyle ilgili paylaşımlarda bulunan fenomenin ölüm nedeni araştırılıyor.

ANNE VE BEBĞİN ÖLÜM NEDENİ HENÜZ NETLİK KAZANMADI

Sosyal medya fenomeni Nicole Thea hayatını ani bir şekilde kaybetti. 24 yaşındaki fenomenin ölümü akıllarda hayatını doğum yaparken mi kaybetti sorusunu getirdi.

Doğum yapmasına çok az kalan yıldızın doğmamış erkek bebeğiyle birlikte hayatını kaybettiğini açıklayan ailesi ölümün doğum sırasında gerçekleşmediğini açıkladı.

Nicole’ün annesi kızının ölümünden sonra yaptığı Instagram paylaşımında ‘Kızımın tüm sevenleri ve destekçilerine sesleniyorum: Kızımı ve Reign adını vermeyi planladığı doğmamış oğlunu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz’ ifadelerini kullandı.

Nicole’un doğum yaparken ölmediği, ölümüyle ilgili detayların önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtildi.

Nicole geçtiğimiz günlerde YouTube kanalında yayınladığı bir videoda takipçileriyle hamileliğinin gidişatını paylaşmıştı.

Talihsiz fenomen videoda kendini kötü hissettiğini söylemiş ‘Ölüyormuş gibi hissediyorum’ ifadesini kullanmıştı.

Nicole Thea’nın YouTube’da 100 bin, Instagram’da ise 200 binden fazla takipçisi bulunuyordu.

Nicole’un kendisi gibi dansçı ve YouTuber olan sevgilisi de çocuğunun babası olan Global Boga da geçtiğimiz günlerde bir video yayınlayarak sevgili oğlumuzun pazartesi günü doğmasını bekliyoruz paylaşımı yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu