Reyting

8 Eylül reyting sonuçları, Bodrum Masalı, Yüksek Sosyete ile burun buruna yarıştı, Birinci kim?

8 Eylül reyting sonuçları açıklandı 4. Bölümü yayınlanan Bodrum Masalı 8 Eylül gecesinin reyting birincisi oldu. Şampiyonluğu kıl payı kaçıran Yüksek Sosyete hem totalde hem de AB grubunda birinciliği Bodrum Masalı’na kaptırdı. Ancak iki dizinin arasındaki share ve reyting oranları oldukça yakın. Haftaya çekişmeli bir reyting izleyiciciyi bekliyor görünüyor.

Totalde günün birincisi Bodrum Masalı ikinci ise Yüksek Sosyete

8 Eylül reyting sonuçlarına baktığımızda totalde 5,44 reyting ve 17,36 share ile birinci sırada Kanal D’nin yeni dizisi Bodrum Masalı’nı görmekteyiz. Haftalardır birinciliği kimseye kaptırmayan Yüksek Sosyete’nin Bodrum Masalı ile reyting imtihanı devam ediyor. Sadece sadece 0,19 reyting ve 0,75 share farkla birinciliği Bodrum Masalı’na kaptıran yani şampiyonluğu kıl payı kaçıran Star TV’nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete’nin ise 5,25 reyting ve 16,59 share aldığı görülüyor.

8-eylul-total

Totalde üçüncü sırada tekrarları ile hala reyting sıralamasında üst sıralarda yer edinen Show TV’nin eğlence programı Güldür Güldür Show, 3,26 reyting ve 10,80 share ile yarışta ben de varım diyor.
Dördüncü ve beşinci sıralarda ise haber programları karşımıza çıkıyor. 4. Show Ana haber olurken, 5. ATV ana haber.

AB grubunun birincisi ve ikincisi de aynı

AB grubuna baktığımızda 8 Eylül reyting sonuçlarına göre birinci ve ikinci yine aynı. 5,75 reyting ile 19,50 share alan Bodrum Masalı birinci, 5,72 reyting ve 19,38 share alan Yüksek Sosyete ise ikinci. Yüksek Sosyete özet bölümüyle de AB grubunda listede 3. Sırada yer alarak yarıştaki varlığının ağırlığını hissettiriyor. 4. Sırada Güldür Güldür Show tekrar ve 5., 6., 7. Ve 8. Sıralarda ise haber programları sıralanıyor.

8-eylul-ab

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu