Medya

A Haber ekibi Yunanistan’da saldırıya uğradı

A Haber ekibi Yunanistan’da saldırıya uğradı… Yunanistan, FETÖ’cü darbeci askerleri Türkiye’ye iade etmemişti.  A Haber Yaz-Boz ekibi, FETÖ’cü askerlerin Olimpiyat Köyü’nde kaldığını ortaya çıkardı. Özel haber için Yunanistan’da olan A Haber ekibi saldırıya maruz kaldı.

YÜZLERİNDE VE VÜCUTLARINDA MORLUKLAR VAR

Destekten TR

A Haber Haber Müdürü Mevlüt Yüksel ile kameraman Taha Yazar, Atina’ya ulaştı. YAZ-BOZ ekibi olarak darbeci 8 askerle ilgili önemli bilgiler ortaya çıkardı. Buna göre 8 cuntacı için Atina Olimpiyat Köyü ayarlanmıştı. 2004 yılındaki Olimpiyatlar için yapılan köy, koca bir alanda bulunmaktaydı. 15 bin kişilik bu köyün içinde bir de nezarethane vardı.

Destekten TR

DARBECİ HAİNLERİN KEYFİ YERİNDE

Destekten TR

YAZ-BOZ ekibinin görüntülediği o nezarethane otelden farksızdı. 8 terörist için 2’şer kişilik 4 ayrı oda hazırlandı. Otel odasından farksız olan nezarethanelerde 24 saat sıcak su vardı. Ayrıca hainlere 3 öğün yemek verildiği ortaya çıktı. FETÖ’cü askerlerin birbirleriyle görüşmeleri için izni vardı. Tüm bu görüntüler Komşu’nun FETÖ cuntasına gösterdiği ilgiyi de kanıtladı. Öte yandan YAZ-BOZ ekibi darbecilerle ilgili önemli bilgilere ulaştı. Darbeciler helikopterle Dedeağaç’a kaçarken yanlarında bir sivil de vardı. Yunanlılar’ın bu sivili de sakladığı ortaya çıktı.

KAMERA EL KOYMAK İSTEDİLER

YAZ-BOZ ekibi, kampla ilgili haber yapmak isterken saldırıya uğradı. Ekip,  kampta tartaklandı. Mevlüt Yüksel ve kameraman Taha Hazar’ın yüzünde birçok morluk oluştu. Teröristler, kameraya da el koymak istedi. Ancak Yüksel ve Hazar, buna izin vermedi.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR