Medya

A Haber ekran yüzü Cansın Helvacı ekranda olmama sebebini açıkladı

A Haber’in ekran yüzlerinden olan Cansın Helvacı, bir süredir ekranlarda yer almıyordu.  Helvacı, ekranda olamayışının nedenini açıkladı. Koronavirüse yakalandığı bilgisini paylaşan sunucu, annesi ve kardeşine de koronavirüsü bulaştırdığını belirtti…

A Haber sunucusu Cansın Helvacı kötü haberi sosyal medyada verdi. Resmi hesabından paylaşım yapan Helvacı, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Cansın Helvacı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘İzmir’den döndüğümde Covid-19 belasına yakalandım.” dedi. Sunucu, annesi ve kardeşine de koronavirüsü bulaştırdığını belirtti.

Cansın Helvacı, Instagram’dan açıklama yaptı. Helvacı, “Semptomlu ve zor bir süreç geçirdim, geçiyorum. İşin kötüsü anneme ve kardeşime bulaştırdım. Üçümüz farklı semptomlara sahibiz. Süreç devam ediyor. Henüz atlatamadık. Mesajlara, aramalara dönemediğim zamanlar oldu bu süreçte anlayışınıza sığınıyorum. Ama her birini gördüm. Arayan, soran yanımızda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu