Medya

A Haber spikeri Cansın Helvacı o haberi sunarken gözyaşlarını tutamadı

A Haber spikeri Cansın Helvacı İzmir depremi ile ilgili haberi sunarken duygu dolu bir an yaşadı. Helvacı,  “Anne ve 4 çocuğuna ulaşıldı” haberini sunarken yaşadığı duygu kameralara da yansıdı.

Bayraklı, Mansuroğlu Mahallesi’nde bulunan Doğanlar Apartmanı’nda kurtarma ekipleri çalışıyor. Ekipler anne ve 4 çocuğuna ulaşmak için bir koridor oluşturmaya çalıştıkları esnada evin salonunda bulunan bir koltuğu halatlarla enkaz altından çekti.

Yayına katılan A Haber muhabiri Emirhan Ergen’de anne ve çocuklarının sağlık durumunun iyi olduğunu aktardı. Tüm gözler onların enkazdan çıkarılacağı ana çevrildi. Bu gelişmelerden dakikalar sonra beklenen müjde geldi.

Ege Üniversitesinde öğretim görevlisi olan Seher Perinçek ve 4 çocuğundan ilki 6 yaşındaki Umut alkışlarla sağ olarak kurtarıldı. Umut’un enkazdan yaklaşık 23 saat sonra çıkarılması enkaz altında yakınlarını bekleyenlere de umut olurken çalışmalar neticesinde anne ve 2 çocuğu enkazdan çıkarıldı. 1 çocuğun ise enkazdan kurtarılma çalışmaları devam ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu