Yerli Dizi

A Haber spor spikeri Setenay Cankat yeni aşkıyla görüntülendi

A Spor’un güzel spikeri Setenay Cankat yeni bir aşka yelken açtı. Genç spiker, uzun süre oyuncu Kemal Uçar ile birlikteydi. Cankat, bu ilişkiye nokta koyduktan sonra şimdilerde yeni ilişkisiyle gündemde.

A Spor’un güzel spikeri Setenay Cankat uzun süredir oyuncu Kemal Uçar’la aşk yaşıyordu…Ancak ikilinin çok kısa bir süre önce birlikte çekilmiş fotoğrafları sosyal medya hesaplarından sildikleri ortaya çıktı…

Setenay Cankat; Ural Kaspar’la yeni bir aşka yelken açtı… İkili, Vodafone Stadı’nda Beşiktaş-Denizlispor maçını izlediler….

Aşk trafiği karıştı! A Spor'un güzel spikeri kiminle görüntülendi? (Medyaradar/Özel) - Sayfa 3

SETENAY CANKAT KİMDİR?

31 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya gelen Setenay Canka ikizler burcu. İzmir’de doğan Cankat, anne tarafından aslen Selanik Göçmeni, baba tarafından ise aslen Çerkes. Çerkez kökeninden gelen Setenay ismi “Çerkezlerin Prensesi” anlamına geliyor. Cankat’ın çocukluk yıllarının İzmir’de geçtiği biliniyor.

Setanay Cankat lise yıllarında ailesi ile İstanbul’a yerleşir. Üniversiteyi Beykent Üniversitesi’nde Sinema TV Bölümü’nde okuyan Cankat, üniversiteyi başarı belgesi ile tamamladı.

İş hayatına stajyer olarak 2011 yılında ATV Haber’de başladı. ATV Haber’de muhabirlik yapan Cankat 2 yıl bu görevde çalıştıktan sonra Vahide Gördüm/Altan Gördüm tarafından kurulan Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde, Sahne Sanatları ve Oyunculuğu Bölümü’nde eğitim gördü.

2013 yılından itibaren spikerlik yapmaya başladı. A Haber’de gece haberleri sunan Setenay Cankat hafta sonu da 06:00/12:00 arası Ajans programını sundu.

Setenay Cankat 2016 yılından itibaren A Spor’da spikerlik yapmaktadır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu