Medya

A Haber sunucusu Duygu Leloğlu dünya evine girdi

A Haber programcı ve sunucusu Duygu Leloğlu, Sabah Gazetesi Ekler Yazı İşleri Müdürü Hakan Turpçu ile dünya evine girdi.

Nikah töreni Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Çiftin nikah törenine Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Valisi Vasip Şahin, AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve A Haber Genel Müdürü Abdülhalik Çimen nikah şahidi olarak katıldı.

Medya dünyasının önemli isimlerinin katıldığı törene Başbakan Binali Yıldırım’ın espirileri damga vurdu.

DUYGU LELOĞLU KİMDİR?

Uzmanlık alanI Avrupa siyaseti olan Duygu Leloğlu,  Ankara Üniversitesi, İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite eğitiminden sonra Fransa’ya “Avrupa gazeteciliği” üzerine yüksek lisans yaptı. Uzun yıllar Brüksel merkezli gazetecilik yaptı. Uluslararası Euronews kanalında serbest gazeteci olarak çalıştı.

 

Türkiye’ye dönmeden önce de Sabah gazetesinin Brüksel temsilciliğini yaptı. A Haber kanalı kuruluyorken İstanbul’a döndü. İki yıl boyunca ‘Satır Arası’ adlı programı sundu. A Haber’in 24.00’de başlayan ‘Gece Ajansı’nı hazırlayıp sundu. Şimdilerde ise Ajans Gün Ortası’nı sunuyor.

duygu-leloglu-dugun-2

duygu-leloglu-dugun

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu