Medya

ABD Büyükelçisi Bass’ın veda toplantısının davetli listesinden çıkarılan Hilal Kaplan’dan manidar açıklama

Sabah yazarı Hilal Kaplan, ABD Ankara Büyükelçisi John Bass’ın vedasıyla ilgili davet edilen yedi gazeteciden biri olmasına rağmen akredite olduğu toplantının listesinden çıkarılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Sabah gazetesinin bugünkü haberinde kullandığı başlıktan dolayı basın toplantısının davetli listesinden çıkarıldığını kaydeden Hilal Kaplan vedanın tam da Bass’a göre bir veda olduğunu yazdı.

“TARİHİN EN BAŞARISIZ BÜYÜKELÇİSİ”

Açıklamayı sosyal medya Twitter’daki hesabından yapan Hilal Kaplan, açıklamasının sonunda john Bass için “Tarihimizdeki en başarısız ABD Büyükelçisine güle güle diyorum!” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

İşte Sabah yazarı Hilal Kaplan’ın dikkat çeken o açıklaması:

SABAH GAZETESİ NE YAZDI?
Bugünkü Sabah gazetesinin manşetinde “İşte İrtibatçının FETÖ bağlantıları” başlıklı haberde “İstanbul Başşasvcılığı ABD Büyükelçiliğinin ‘Temelsiz İddialar’ diyerek sahiplendiği Metin Topuz’un FETÖ bağlantılarını tek tek ortaya döktü” deniliyordu.

İşte Sabah gazetesinin bugünkü birinci sayfasındaki o haber:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu