MagazinSinema

ABD’de yaşayan oyuncu Demet Tuncer Deliler Fatih’in Fermanı filminde

Yıllar önce ATV’de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde ABD’li bir patronu canlandıran Demet Tuncer, uzun bir aranın ardından 23 Kasım’da vizyona giren Deliler Fatih’in Fermanı dizisindeki ‘Roza’ karakteri için ABD’den geldi.

ÇOCUKLAR DUYMASIN’DA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Demet Tuncer, 23 Kasım’da gösterime giren ‘Deliler Fatih’in Fermanı’nında rol almak için kariyerine devam ettiği ABD’den geldi. Demet Tuncer, 4 yıl önce rol aldığı diziden sonra oyunculuk eğitimi aldığı ve kariyerine devam ettiği ABD’ye geri dönmüştü. Tuncer, ‘Deliler Fatih’in Fermanı’nın çekimleri için Türkiye’ye geldi.

‘Deliler Fatih’in Fermanı’nın özel bir film olmasından etkilenerek kendisine teklif edilen ‘Roza’ karakterini canlandıran Demet Tuncer, filmin özel olmasının nedenlerini hikâyesi, çekimleri ve oyuncu kadrosu olduğunu söyledi. Tuncer, yüksek çekim tekniğinin yanı sıra tarihin sayfalarında gizli kalmış ‘Deliler Ocağı’ askerlerinin ilk kez sinemaya yansıyacak olmasının kendisini ‘Ben bu işte varım’ dedirten nedenlerin başında geldiğini dile getirdi.

KADROSUNDA İDDİALI İSİMLER VAR

Güçlü bir oyuncu kadrosunun içinde yer almaktan dolayı da mutlu olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, Osman Kaya’nın yönettiği Erkan Petekkaya, Cem Uçan, Yetkin Dikinciler, Nur Fettaoğlu, İsmail Filiz, Hakan Yufkacıgil, Gökçe Özyol, Rüzgar Aksoy, Gülşah Şahin Uçan, Kamil Güler, Namık Rüstemhanlı, Mehmet Pala, Batın Uçan ve Berat Efe Parlar’ın başrollerini paylaştığı ‘Deliler Fatih’in Fermanı’nın en renkli sahnelerinden birinde yer alan ‘Roza’ya hayat verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu