Gündem

ABD’deki esaret hayatı sona eren Halkbank eski Genel Müdür Yardımıcısı Hakan Atilla’dan ilk açıklama

İki yılı aşkın bir süredir ABD’li makamlarca keyfi olarak tutuklu bulunan Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla’nın bugün yerel saatle saat 11:30’da İstanbul’da olması bekleniyor. Atilla, Twitter üzerinden açıklamalar yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve devlet yetkililerine teşekkür etti.

ABD’deki İran yaptırımları davasında suçlu bulunan ve tutulduğu cezaevinden tahliye edilen eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, Türk Hava Yollarının (THY) 19.05 uçağı ile New York JFK Havalimanı’ndan İstanbul’a gönderildi.

Hakan Atilla’yı havalimanından Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve New York Başkonsolosu Alper Aktaş uğurladı.

Uçağın, TSİ Çarşamba günü(bugün) 11.30 civarında İstanbul Havalimanı’na inmesi bekleniyor. Hakan Atilla’nın Halkbank’taki görevine iade edilmesi bekleniyor.

Türkiye’ye iade edilen Atilla, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu