Magazin

ABD’li Instagram fenomeninin Türk hayranlarına isyanı…”Lütfen beni yalnız bırakın!”

Instagram’da güzellik ve makyaj ile ilgili paylaşımlar yaparak takipçi toplayan ABD’li sosyal medya fenomeni Sheyenne Shea’nın Türk erkekleriyle ilgili yaptığı paylaşım medyada ses getirdi. Instagram fenomeni ABD’li Sheyenne Shea, hem İngilizce hem Türkçe yaptığı paylaşımlarla Türk hayranlarının tacizine uğradığını açıklayarak “beni lütfen yalnız bırakın” notuyla paylaşım yaptı.

Instagram’da 118 bin takipçisi bulunan Shea, “Türkiye’ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım usandım. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel alanıma saygı duyun” dedi.

Sheyenne Shea Instagram üzerinden paylaştığı hikayesinde, “Bu konuya son kez değineceğim. Türkiye’ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım, usandım.”

“Aylardır Türk erkekleri tarafından ölüm tehditleri ve fazlasını içeren mesajlar alıyorum. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel ve kişisel alanıma saygı duyun.”

“Sevginizi böyle belli edebilirsiniz. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamadan sonra ses getiren genç kadın, paylaştığı başka bir hikayede ise “Bana mesaj ve mail atmayın. Bırakın lütfen beni yalnız bırakın” dedi.

Shea, fotoğraf ve videolara gelen Türkçe yorumları hakaret içerip içermediğini anlamadığı için sildiğini açıkladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu