Magazin

ABD’li ünlü aktrisin gölde gizemli kayboluşu…Öldüğü tahmin ediliyor

ABD’de ünlü oyuncu-şarkıcı Naya Rivera, 4 yaşındaki oğluyla beraber Piru Gölü’nde tekneyle açıldı. Saatler sonra küçük çocuk teknede tek başına bulundu.Naya Rivera’yı bulma çalışmaları halen devam ediyor. ABD basını Rivera’nın bu sır dolu ortadan kaybolmasını konuşuyor.

ABD’de Glee dizisiyle üne kavuşan 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera’dan gelen haber ülkenin gündemine bomba gibi düştü.

Rivera, California eyaletine bağlı Ventura bölgesinde çarşamba günü bir tekne kiraladı. 4 yaşındaki oğlu Josey’le beraber Piru Gölü’ne açılan genç oyuncudan bir daha haber alınamadı.

Yerel saatle 16.48’de küçük çocuk, çevredekiler tarafından kiralık teknede tek başına bulundu.

Rivera’yı arama çalışmaları sürüyor

Üzerinde can yeleği bulunan Josey, polis ekipleri tarafından sorgulanırken, annesiyle birlikte yüzmeye gittiklerini ama Rivera’nın geri dönmediğini söyledi.

Küçük çocuğun ifadesiyle birlikte arama kurtarma çalışmaları hız kazanırken, ünlü oyuncunun boğulma ya da intihar sonucu hayatını kaybetmiş olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Amerikalı aktris ve şarkıcı Naya Marie Rivera, müzikal komedi dizisi Glee’deki ‘Santana Lopez karakteriyle ünlendi. Naya Rivera, Kaliforniya Valencia’da büyüyüp ve Los Angeles ve çevresinde yaşadı. Rivera yarı Porto Rikolu, çeyrek Afrika ve çeyrek Alman kökenlidir. Anne ve babası Yolanda ve George Rivera’dır.

İşte, Naya Marie Rivera’yı ünlü yapan müzikaldeki performanslarından biri:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu