Magazin

ABD’li ünlü komedyen Ellen Degeneres’in 83 yaşındaki Ali Meşe paylaşımı olay oldu

ABD’li oyuncu ve komedyen Ellen Degeneres, Bolu’da sobayı benzinle tutuşturmak isterken çıkan yangında evi kullanılamaz hale gelen 83 yaşındaki Ali Meşe ile ilgili paylaşım yaptı. Ali Meşe,  besledikleri kedilerin soğuk havada dışarıda kaldığını söyleyerek gözyaşlarına boğulmuş, bu haber sosyal medyada gündem oluştu.

ELEN DEGENERES’İN ALİ MEŞE PALAŞIMI DÜNYANIN GÜNDEMİNDE

Yaşlı adamın kedisiyle birlikte evinin yanışını izlemesi hem Türkiye’de hem de dünyanın gündeminde. ABD’li oyuncu ve komedyen Ellen Degeneres’in sunduğu The Ellen Show, Instagram hesabından Ali Meşe’nin kedisi için üzüldüğü anları gösteren bir video paylaştı. Paylaşılan video 8 milyondan fazla izlendi. Görüntülere yüzlerce yorum gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

blank

KEDİSİNE KAVUŞTU

Ali Dede, itfaiye ekiplerinin kurtardığı kedisine, kavuştu.

Türk Kızılayı Bolu Şubesi görevlileri, hastanede ziyaret ettikleri Meşe’ye, yangında itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan kedisini, taşıma çantası içinde teslim etti. Meşe, önce taşıma çantasının üzerinden sevdiği kedisini, daha sonra kucağına aldı.

Kedisinin getirilmesine sevinen Meşe, sağlık durumunun iyi olduğunu ve hastanede kendisine yoğun ilgi gösterildiğini söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu