Medya

ABDULLAH GÜL AHMET HAKAN’IN “AÇIK ÇAĞRI”SINA NE CEVAP VERECEK?

Basın Kulübü, Habertürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik ile ekranlara dönüyor. Basın Kulübü’nün ilk program konuğu olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, canlı yayında Türkiye ve dünyadaki son gelişmeleri değerlendirecek.Erhan Çelik ile Basın Kulübü Özel bu akşam (3 Ocak Cuma) saat 20.00’de Habertürk TV’de…

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün canlı yayına çıkması dikkatleri Basın Kulübü’ne çekecek. Çünkü Habertürk’teki canlı yayın, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ın Gül’e yönelik yazdığı ” Cumhurbaşkanı’na Açık Çağrı”  yazısının hemen sonrasına denk geldi.

Basın Kulübü, ülkede yaşanan önemli ve sıcak  gündemin sonrasında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün düşüncelerini ifade etmesi bakımından dikkatle izlenecek. Medyanın gözü kulağı canlı yayından çıkacak mesajlarda olacak.

Ahmet Hakan ülkede yaşananların ardından bugünkü yazısının çok büyük bir kısmını açık çağrı yaptığı Abdullah Gül’e ayırmış, bu gündemle ilgili olarak Cumhurbaşkanı’nın daha aktif bir rol oynaması gerektiğini yazmıştı.

İşte, Ahmet Hakan’ın dikkatleri çeken o yazısı:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25491199.asp

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu