Yerli Dizi

Acı Aşk’ta yüzleşme zamanı

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Acı Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşacak.TMC Film imzalı dizi, sürükleyici gelişmeleriyle yeni bölümde yine heyecana meydana getirecek. Acı Aşk’ın yeni bölümünde neler olacak?

Peki, Acı Aşk’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte yeni bölümden detaylar:

Acı Aşk’ın bu akşam Show TV’de ekrana gelecek yeni bölümünde; Ali ve Bulut’un babalık kavgası son noktaya ulaşır. Ali, her şeyi bildiğini ve doğacak bebeğin kendisinden olduğunu söyler. Mehmet’in Ali’ye akıl hocalığıyla şirkette işler iyice kızışırken Ferman Bey duruma el koyar.

Bulut’un eski rakibi Mehmet, şirketin asli çalışanı olur. İki ateş arasında kalan Bulut ise, intikam planını zekice uygulamaya devam eder. Büyük gerilimler yaşayan Sude ise, bebeğini kaybeder ve bu onun için son darbe olur. Sude kliniğe yatıp psikolojik tedavi görmeye karar verir. Bu süreçte
hayatını gözden geçirirken, en büyük destekçisi eski sevgilisi Mehmet olacaktır. Reşat’ın savcılığa şikayetiyle tutuklanan Şahika’yı ise zor günler beklemektedir. Zahide Ferman’ın karşısına çıkar ve tüm gerçekleri anlatır. Şahika artık kaybeden taraftadır. Ali ve Melek ise, bir yandan doğacak bebekleri için heyecanlanırken diğer yandan Saffet için üzülürler. Kızını affedemeyen Saffet, ardında bir mektup bırakıp kliniği terk eder.

 

Yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un üstlendiği, senaryosunu ise Sema Ali Erol,
Figen Şakacı ve Mahir Erol kaleme aldığı “Acı Aşk” dizisinin oyuncu kadrosunda; Seçkin Özdemir, Selin Şekerci ve Sezgi Sena Akay’ın yanı sıra, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can, Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı ve Umur Yiğit Vanlı rol alıyor.

Acı Aşk, 21 Şubat Pazar akşamı(bugün) saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu