ManşetMüzik

AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR

Yazın heyecanla beklenen konserleri BKM organizasyonu ve müziği farklı boyutlarıyla sahiplenen Avea Sponsorluğu’nda 19 Haziran’da MFÖ konseri ile başlıyor. Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde yaz boyunca müzikseverleri en değerli isimler ve en eğlenceli etkinliklerle buluşturmaya hazırlanan “Avea İle Yıldızlar Açıkhava’da” gecelerinde kimler yok ki!

 

MFÖ İLE UNUTULMAYAN PARÇALAR!

Yılların eskitemediği grup MFÖ, Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Fuat Güner sevilen parçalarıyla 19 Haziran’da bir kez daha Harbiye Sahnesi’nde olacak. ‘Ele Güne Karşı’, ‘Asabiyim’, ‘Psikopat’, ‘Sarı Laleler’, ‘Olduramadım’, ‘Tam Ortasındayım’, ‘Ah Bu Ben’, ‘Sarı Laleler’, ‘Yaşın 19’ gibi geçmişten günümüze herkesin sevdiği parçalarıyla yıldızlar altında sahneye çıkacak olan MFÖ, İstanbullularla müzik dolu akşamların açılışını yapacak.

 

avea_acikhava_konserleri

MUAZZEZ ABACI VE AJDA PEKKAN’DAN BÜYÜK DÜET!

“Avea ile Yıldızlar Açıkhava” iki büyük yıldızı sahnesinde buluşturuyor. Fasıl-Solo-Düet adı altında Muazzez Abacı ve Ajda Pekkan Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde unutulmayacak bir konsere imza atmak için 17 Temmuz akşamı biraraya gelecek.

Yaz boyunca Sıla, Zülfü Livaneli, Anadolu Ateşi, Güldür Güldür, Tolga Çevik ile Arkadaşım Hoşgeldin, Sertab Erener, Kenan Doğulu, Nilüfer, Teoman, İlhran İrem, Ziynet Sali ve Despina Vandi ve daha bir çok sürpriz ismi sahnesinde ağırlamaya hazırlanan “Avea ile Yıldızlar Açıkhava’da” geceleri yazın geldiğinin habercisi!

 

ETKİNLİK TAKVİMİ:

19 Haziran Perşembe – MFÖ

20 Haziran Cuma – Sıla

21 Haziran Cumartesi – Zülfü Livaneli

22 Haziran Pazar – Anadolu Ateşi

23 Haziran Pazartesi – Güldür Güldür

24 Haziran Salı – Sertab Erener

25 Haziran Çarşamba – Erol Evgin

26 Haziran Perşembe – Kenan Doğulu

3 Temmuz Perşembe – Kardeş Türküler Sahnesi’nde Sezen Aksu – Ara Dinkjian

17 Temmuz Cuma – Muazzez Abacı ve Ajda Pekkan

18 Temmuz Perşembe – Selçuk Balcı

19 Temmuz Cuma – Nilüfer

18 Eylül Perşembe – Arkadaşım Hoşgeldin

20 Eylül Cumartesi – İlhan İrem

25 Eylül Perşembe – Ziynet Sali / Despina Vandi

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu